Justyna Steczkowska
Fot. YouTube / 20m2
Wiadomości Pikio - 20 Grudnia 2018

Steczkowska bilety. Ile kosztują? Chyba upadła na głowę

Justyna Steczkowska uchodzi za jedną z największych diw polskiej muzyki, a przynajmniej za taką się uważa. Gwiazda coraz bardziej winduje ceny swoich koncertów, co mocno nie podoba się jej fanom. Postanowiliśmy przyjrzeć się ofercie skierowanej do sympatyków Jusi.

Justyna Steczkowska od dawna nie wypuściła nowej płyty, ani nawet singla. Mimo to, ceny biletów na jej koncert przyprawiają o prawdziwy zawrót głowy. Okazuje się, że za niewątpliwą przyjemność posłuchania piosenkarki na żywo, zapłacić trzeba nawet kilkaset złotych! W porównaniu z innymi artystami jest to bardzo wysoka cena.

Madonna może się schować. To Justyna Steczkowska jest najdroższa

Ceny biletów na koncert Justyny Steczkowskiej sięgają nawet 500 złotych. Cena jest tym bardziej szokująca, że za mniejsze pieniądze można było udać się na widowisko Madonny, która do Polski przyleciała aż zza oceanu. Aby posłuchać amerykańskiej artystki wystarczyło 413 złotych. Z wysokiej ceny biletów tłumaczy się menadżer gwiazdy, Łukasz Wojtanowski. Mężczyzna pełni tę funkcję od dwóch lat i to właśnie on stoi za nową polityką sprzedaży wejściówek na widowisko Jusi. - To cena specjalnego pakietu, w którym zawarte jest między innymi spotkanie z Justyną - przekonuje prawa ręka gwiazdy. Entuzjazmu mężczyzny nie podzielają internauci, którzy jak zwykle mieli coś do dodania.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
Barbara Kurdej-SzatanBarbara Kurdej-Szatan i sekrety jej związku. Nie uwierzysz, jak poznała męża!Czytaj dalej

Justyna Steczkowska nie jest taką gwiazdą, za jaką się uważa? "Za darmo bym nie poszedł"

Czara goryczy związana z nowymi cenami biletów została przelana. Na tę sytuację uskarżają się głównie fani artystki, których nie stać na wydatek tego rzędu. - Bardzo chciałabym posłuchać Justynki na żywo, ale ta cena to 1/3 mojej pensji... niech ktoś mi wytłumaczy, jak to jest możliwe, że inni artyści sprzedają swoje bilety za 80 złotych, a w niczym nie są gorsi od Steczkowskiej? Strasznie to smutne, ale cóż. Posłucham na YouTube - brzmiał jeden z komentarzy rozgoryczonych obecnym stanem rzeczy fanów. Słowa krytyki wybrzmiewały nie tylko od fanów Justyny. Przykre komentarze posypały się również od jej przeciwników. - Ciekawe kto kupuje te bilety? Ona od lat nie ma nowego przeboju! - zauważył jeden z internautów. - Chyba jej sodówa za mocno uderzyła... z niej taka diwa jak ze mnie baletnica - napisała kolejna osoba. - Za darmo bym nie poszedł - krótko podsumował ktoś inny.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Ile zarabia Donald Tusk? Zarobki wprawiają w osłupienie, Kaczyński dostanie zawału
  2. Złe warunki pracy, głodowe pensje, bezkresny stres. Pomocnicy Meghan Markle okrywają mroczne karty
  3. Jest MIAŻDŻĄCE oświadczenie prokuratury ws. TVN! Kaczyński zejdzie na atak serca
  4. Meghan i Kate są w straszliwym konflikcie, ujawniono prawdę! „Szpony poszły w ruch”
  5. Jestem brzydka. Wyznanie Hani: „Mój chłopak uważa, że jestem brzydka. Powiedział tak swojemu ojcu”
.Córka Kaczyńskiej wzbudza kontrowersje! Tego o niej nie wiedzieliśmyCzytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News