Przecieramy oczy ze zdziwienia. Niebywałe, jak teraz wygląda Justyna Steczkowska, mamy nagranie

Przecieramy oczy ze zdziwienia. Niebywałe, jak teraz wygląda Justyna Steczkowska, mamy nagranie Źródło: TRICOLORS/East News

Justyna Steczkowska zmieniła się niemal nie do poznania, gwiazda przeszła spektakularną metamorfozę. W nowym wizerunku zaprezentowała się podczas 57. Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu, fani wstrzymali oddech z niedowierzania. W takim wydaniu jeszcze jej nie widzieli.

Justyna Steczkowska zaszalała i pokazała się w zupełnie nowej odsłonie. Gwiazda zaskoczyła wszystkich podczas koncertu w czasie 57. Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu, fani przecierali oczy ze zdumienia. Uwielbiana wokalistka przeszła niewiarygodną metamorfozę.

Justyna Steczkowska wystąpiła na Festiwalu w Opolu

Justyna Steczkowska wystąpiła na deskach opolskiego amfiteatru, a jej koncert w ramach 57. Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu był częścią jubileuszowej trasy koncertowej z okazji 25-lecia pracy artystycznej piosenkarki. Kiedy gwiazda wyszła na scenę, widzowie wstrzymali oddech z wrażenia. Steczkowska przeszła spektakularną metamorfozę, a jej nowy wizerunek zupełnie zaskoczył fanów.

Gwiazda postanowiła zaszaleć z wizerunkiem. Choć wokalistka nigdy nie bała się odważnych kreacji, zawsze pozostawała wierna swojej charakterystycznej fryzurze. Tym razem jednak Justyna Steczkowska poszła na całość i pozbyła się swoich kruczoczarnych włosów.

Justyna Steczkowska pokazała się na opolskiej scenie w zupełnie nowej fryzurze

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Wokalistka zaprezentowała się na scenie w niemal białych włosach, które sięgają jej do ramion. To efekt stylizacji, specjalnie wymyślonej na potrzeby wyjątkowego koncertu. Fani jeszcze nie widzieli gwiazdy w takim wydaniu. Do tej pory wokalistka rozjaśniała włosy tylko raz, jednak nawet wtedy nie były aż tak jasne. Gwiazda pochwaliła się również swoim nowym wyglądem w mediach społecznościowych.

Dzisiaj grzeje: 1. Zakaz, który rozwścieczył Polaków, już nie obowiązuje. Mamy potwierdzenie

2. Wideo - Kuriozalny wypadek. Podwójne potrącenie na rondzie. Ucierpiała kobieta udzielająca pomocy

3. Pilny komunikat do wszystkich Polaków. Sytuacja lada moment będzie krytyczna

Nie tylko nowa fryzura Justyny Steczkowskiej przyciągnęła wzrok fanów. Gwiazda pojawiła się na scenie w Opolu w towarzystwie tancerzy, z którymi wspólnie przygotowała choreografię do swoich piosenek. Koncert, na którym nie zabrakło największych przebojów piosenkarki, tj. "Oko za oko" czy "Dziewczyna szamana", został świetnie oceniony przez widzów, a na koniec organizatorzy festiwalu uhonorowali gwiazdę specjalną nagrodą.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Nie ma wątpliwości, fatalne informacje dla emerytów. Wszyscy byli w błędzie?
  2. Zaskakujący easter egg w systemie Windows 95. Znalezienie go trwało 25 lat
  3. Bardzo smutne wyznanie Hanny Gronkiewicz-Waltz. Usłyszała od lekarzy porażającą diagnozę
  4. Tragedia w północnej Polsce. Umierał na oczach rodziny, wielki ból
  5. Ogromna wpadka gwiazdy TVP na festiwalu w Opolu. Wszyscy patrzyli tylko na jej nogi, dramat
  6. Zamiast wyrzucać do kosza, zrób z nich nawóz do storczyków. Rosną po nim jak szalone

Źródło: Kozaczek

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News