Ciężka choroba zbliżyła je do siebie. Steczkowska opowiedział o trudnej relacji z mamą

Ciężka choroba zbliżyła je do siebie. Steczkowska opowiedział o trudnej relacji z mamą Źródło: instagram justynasteczkowska

Justyna Steczkowska w wyjątkowo szczerej rozmowie opowiedziała o ciężkich relacjach, które miała z mamą. Polska piosenkarka przyznała, że dopiero ciężka choroba zbliżyła je do siebie.

Justyna Steczkowska gości na polskiej scenie muzycznej od wielu lat. Piosenkarka dopiero ostatnio zdecydowała się powiedzieć, jak wyglądały jej relacje z mamą. Okazuje się, że były wyjątkowo ciężkie, dopóki w ich życiu nie pojawiła się ciężka choroba, za sprawą której obie kobiety zbliżyły się do siebie. 

Justyna Steczkowska opowiada o ciężkich relacjach z mamą

Justyna Steczkowska wystąpiła w internetowym programie "Rezerwacja", prowadzącym przez Katarzynę Janowską. Polska piosenkarka obchodzi właśnie 25-lecie na polskiej scenie muzycznej. Gwiazda ma nadzieję, że koncerty, które zostały zaplanowane z tej okazji, będą miały szansę się odbyć. Jubileuszowa trasa koncertowa piosenkarki ma ruszyć jesienią tego roku. 

DALSZA CZĘŚĆ TESTU POD GALERIĄ

W rozmowie poruszona została nie tylko kariera piosenkarki, ale przede wszystkim jej życie prywatne. Gwiazda zdradziła, że jej relacje z mamą nigdy nie były łatwe. Justyna Steczkowska podkreśliła, że to ciężka choroba mamy, spowodowała, że kobiety zbliżyły się do siebie. 

Justyna Steczkowska o chorobie mamy 

Okazuje się, że Justyna Steczkowska mieszka z mamą, która została sparaliżowana. Opieka nad chorą mamą jest dla piosenkarki bardzo ważna. Nowa sytuacja spowodowała, że życie piosenkarki bardzo się zmieniło.

- Było mi trudno. Mieszkać ze swoją mamą, jak się jest dorosłą kobietą, nie jest łatwo. Mama jest kompletnie niepełnosprawna. Spadł na mnie ogrom emocji. To nas bardzo zbliżyło, pomimo że moja mama nie mówi - wyznała Justyna Steczkowska. 

Dzisiaj grzeje: 1. Właśnie wprowadzono najnowszy zakaz. Zaboli wielu Polaków

2. Smutne informacje o córce Kasi Kowalskiej. Jest w śpiączce, wokalistka nie może skontaktować się ze szpitalem

Dziś ich relacja zupełnie się zmieniła. Teraz Justyna Steczkowska otoczyła mamę opieką. Miłość do chorej mamy stała się silniejsza, dzięki czemu dokuczliwe obowiązki, stały się lżejsze. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Małżeństwo zmarło tego samego dnia. Oboje mieli koronawirusa
  2. Zmarła znana polska dziennikarka sportowa. Odeszła w młodym wieku, jej głos znały tysiące 
  3. Rząd planuje ogromną zmianę na samą Wielkanoc. Dotyczy wszystkich, wielu Polaków się wścieknie
  4. Przenigdy nie wolno kupować jajek z 3 na początku kodu. Jej znaczenie sprawia, że odechciewa się jeść
  5. Z powodu kwarantanny zostawił kota samego na półtora miesiąca. Gdy wszedł do domu niemal ścięło go z nóg, finał historii powala
  6. Jasnowidz Jackowski ostrzegał. Do kamery powiedział co znajduje się w jedzeniu, które jemy prawie wszyscy

źródło: onet

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News