Nagła wieść o Justynie Pochanke. Pojawiła się pożegnalna wiadomość do widzów TVN

Nagła wieść o Justynie Pochanke. Pojawiła się pożegnalna wiadomość do widzów TVN Źródło: fakty.tvn.24.pl

Justyna Pochanke przez niemal 20 lat była częścią redakcji TVN oraz TVN 24, media właśnie obiegły wyjątkowo smutne wiadomości o dziennikarce. Prezenterka stacji nie zdążyła pożegnać się z widzami na antenie.

Justyna Pochanke nie zdążyła pożegnać się z widzami na antenie, media obiegły wyjątkowo smutne informacje o lubianej dziennikarce. Prezenterka rozpoczęła pracę w TVN24 w 2001 roku, była jedną z najbardziej rozpoznawalnych twarzy stacji TVN.

Justyna Pochanke odchodzi z TVN, media obiegły smutne informacje

Dziennikarka już od jakiegoś czasu przestała prowadzić program "Fakty" oraz "Fakty po faktach", teraz Justyna Pochanke przekazała smutne informacje. Prezenterka ogłosiła, że odchodzi z redakcji TVN i TVN 24, jej decyzja jest wielkim szokiem dla wielu widzów.

- Ten zawód to moja pasja - dostałam więcej niż sobie wymarzyłam i dałam z siebie, ile mogłam. Za wszystkie lata z całego serca dziękuję ludziom, z którymi pracowałam i którzy nigdy nie zawiedli - ekipie „Faktów” i TVN24. Widzom - bo byli dla mnie siłą i dowodem na to, że nie wszystko da się podzielić. I Mariuszowi Walterowi - bo stworzył to miejsce. Nie pożegnałam się na antenie i dobrze. Fakty nigdy nie były łzawe - wyznała Justyna Pochanke.

Justyna Pochanke współpracowała ze stacją TVN 24 od jej początków

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Prezenterka była zawodowo związana ze stacją TVN 24 od początku jej powstania, wcześniej pracowała m.in. w Radiu Zet. Od 2004 roku prowadziła w TVN główne wydanie wieczornych "Faktów", a od 2008 roku była również prezenterką publicystycznego bloku "Fakty po Faktach". W 2005 roku została wyróżniona tytułem Dziennikarza Roku, na swoim koncie ma również sześć Wiktorów i trzy nagrody Telekamery. Do opinii publicznej nie dotarły informacje na temat przyczyn rezygnacji popularnej dziennikarki.

Dzisiaj grzeje: 1. W końcu. Rafał Trzaskowski zabrał głos po wyborach, skierował słowa do Andrzeja Dudy

2. Media obiegła smutna wiadomość. Nie żyje znana aktorka, przegrała walkę z rakiem

- Szanujemy decyzję Justyny, choć przyjmujemy ją ze smutkiem. Justyna to wyjątkowa dziennikarka i osobowość telewizyjna. Będzie nam brakować jej unikalnego stylu i talentu do prowadzenia na antenie najtrudniejszych rozmów, niepodrabialnych zapowiedzi prezenterskich, zapału i zaangażowania, z jakim przez prawie 20 lat współtworzyła najlepsze zespoły dziennikarskie w Polsce - przekazał Michał Samul, szef pionu informacji TVN, redaktor naczelny Faktów TVN i TVN24.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Strzelanina pod nocnym klubem. Nie żyje brat gwiazdy futbolu
  2. Wysłali zdjęcie kolejnego paragonu znad morza, jadło 7 osób. Zaskakujące, ile zapłacili
  3. Żona Rafała Trzaskowskiego powiedziała całą prawdę po wyborach. Jej słowa podbijają sieć
  4. Majka Jeżowska poszła na całość. Porównała Andrzeja Dudę do Zenka Martyniuka
  5. Wybory będą powtórzone? Niepokojące doniesienia o nieprawidłowościach
  6. Ogromna wpadka Agaty Dudy. Nagle wyrwała się do mikrofonu, interweniował prezydent

Źródło: Wirtualne media

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News