Skandal na Igrzyskach Olimpijskich! Justyna Kowalczyk na WYLOCIE

Skandal na Igrzyskach Olimpijskich! Justyna Kowalczyk na WYLOCIE

Ogromne emocje po ćwierćfinałowym biegu w sprincie sprawiły, że Justyna Kowalczyk znalazła się w prawdziwych tarapatach. Polka i Norweżka walczyły jak lwice. Teraz Justyna Kowalczyk ma zostać wyrzucona z Igrzysk Olimpijskich.

Potężne kontrowersje z udziałem naszej gwiazdy. Polska ikona narciarstwa na celowniku Norweżek. Nie mogą pogodzić się z tym, co wydarzyło się podczas biegu.

Norweżka chce ukarania PolkiZOBACZ TAKŻE: Dramatyczny początek igrzysk. Kowalczyk nie wytrzymała Norweżka Ingvild Flugstad Oestberg obsmarowuje Polkę w wywiadach. Rywalka Justyny Kowalczyk próbuje za ich pośrednictwem wymóc eliminację Polki. - Najbardziej bałam się tutaj ostatniego podbiegu, ale poszedł dobrze i zdecydowałam, że będę zjeżdżać przed Kowalczyk. Ale może potem karma wróciła. Ja już byłam gotowa do zajęcia wybranego toru, a ona mi wjechała i zablokowała narty. Denerwujące. Nie wydaje mi się, żeby to co ona zrobiła było tak do końca zgodne z regułami. Ale jeszcze nie widziałam powtórek. Skoro nie została ukarana, to nie wiem. Wydaje mi się, że za podobne rzeczy parę osób już ostrzeżenia dostało. Czy próbowałam składać protest? Nie wiem, czy to by coś dało. Zapytałam Roara (trenera Norweżek red.): „Przepisy na to pozwalają?”. Wiem że różne rzeczy dzieją się w sprincie, ale wolałabym, żeby to rozegrała w inny sposób - czytamy na łamach sport.pl ofensywę medialną Norweżki na Justynę Kowalczyk.

Justyna Kowalczyk odpiera zarzutyZOBACZ TAKŻE: Skandal na IO! Sędziowie zrobili coś NIEDOPUSZCZALNEGO, polski skoczek ofiarą Zupełnie inaczej sprawę widzi nasza narciarka. Zdaniem Polki Oestberg ją spowalniała, bowiem rywalka była wolniejsza na zjeździe. To miało spowodować, że obie zawodniczki odpadły bowiem na wzajemnym blokowaniu się straciły cenne sekundy. -  Uparła się, że to ona pójdzie pierwsza ze zjazdu i przez jej błędy wytraciłyśmy prędkość. Co mogłam zrobić, pod nogami jej przejechać? - broni się Justyna Kowalczyk. źródło: sport.pl Następny artykuł