Dlaczego to zrobiła? Kowalczyk zaatakowała Małysza

Dlaczego to zrobiła? Kowalczyk zaatakowała Małysza Źródło: fot. Instagram

Justyna Kowalczyk ostro skrytykowała znanych sportowców! Na jej celowniku znalazł się między innymi Adam Małysz, ale także słynny kapitan polskiej reprezentacji Robert Lewandowski. Czy atak ten był konieczny? Internauci nie mają pewności.

Dlaczego Justyna Kowalczyk zaatakowała słynnych sportowców? Powód może wydawać się banalny, ale gdy pomyślimy o tym dłużej, zdenerwowana Justyna mogła mieć rację. Robert Lewandowski, tuż po ostatniej przegranej na Mundialu stanął przed polskimi dziennikarzami i na żywo zrelacjonował, jak się czuje drużyna. - Pozytywizm był na wysokim poziomie. Każdy wierzył, każdy chciał, by kadra odniosła sukces - zaczął Lewandowski. Podobnie słowa "pozytywizm" w swojej wypowiedzi użył Adam Małysz. - Pani Irena biła pozytywizmem - stwierdził. To właśnie te dwa zdania były powodem wzburzenia Justyny.

Dlaczego Justyna Kowalczyk zaatakowała Małysza i Lewego?

Justyna Kowalczyk jest dyplomowaną doktorantką Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie. Nie kryje tego, że prócz uprawiania sportu, jest dobrze wykształconą i obytą kulturalnie kobietą. To właśnie dlatego użycie słowa "pozytywizm" w wypowiedzi Adama Małysza i Roberta Lewandowskiego tak ją zirytowało. Pozytywizm bowiem to nic innego jak kierunek w filozofii i literaturze zainicjowany w drugiej połowie XIX wieku. Sportowcom chodziło o pozytywne podejście do życia, którego jednak nie wyraża się słowem "pozytywizm". - O co chodzi z tym "pozytywizmem"? O pracę organiczną i u podstaw? A. Małysz właśnie w Faktach powiedział, że Pani Irena biła pozytywizmem... R. Lewandowski chyba też użył tego zwrotu w innych okolicznościach... - napisała na Twitterze wkurzona Kowalczyk. Choć niektórzy mogliby myśleć, że Justyna przesadza, to jednak jej zachowanie w pewnym stopniu można zrozumieć. Jednym z głównych stereotypów na temat sportowców jest to, że nie są oni zbyt inteligentni czy wykształceni. Justyna Kowalczyk stara się nie wpasować w ten pogląd i zdecydowanie zirytowało ją to, że Małysz i Lewy potwierdzają przyjęte przez społeczeństwo schematy. O pozytywizmie każdy uczy się przecież w szkole średniej.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Nie żyje obrzezana 10-latka. Tłumaczenie jej ojca doprowadza do szału
  2. Piękna aktorka TVP pokazała się całkiem łysa! Widzowie w szoku
  3. Awantura w TVP! Wszystko przez Michała Szpaka
  4. Adoptowała szczeniaka. Po roku była w szoku, co z niego wyrosło
Adam Małysz fot. Instagram / Adam Małysz Justyna Kowalczyk fot. Instagram / Justyna Kowalczyk Robert Lewandowski fot. Instagram / Robert Lewandowski
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News