Haniebny atak na Justynę Kowalczyk. Padły bardzo niecenzuralne słowa

Haniebny atak na Justynę Kowalczyk. Padły bardzo niecenzuralne słowa Źródło: Wikimedia Commons/Tadeusz Mieczyński

.Justyna Kowalczyk wraz ze swoim trenerem przeprowadzali trening juniorek na jednej z tras narciarskich w polskich górach. Nagle została zaatakowana przez nieznanego mężczyznę. Wyzywał ją i trenera w niecenzuralny sposób.

Justyna Kowalczyk, polska biegaczka narciarska, jest w swojej dyscyplinie prawdziwą specjalistką. Cztery razy zdobywała puchar świata, wielokrotnie zdobywała medale na Olimpiadzie. Choćby z tego powodu, reprezentantka Polski powinna cieszyć się w ojczyźnie sporym poważaniem. Niestety, nie wszyscy się z tym zgadzają.

Justyna Kowalczyk dodała wpis na Facebooku, który oburzył jednego fana

Polska sportsmenka nie tylko startuje w wysokich rangą zawodach i osiąga duże sukcesy, ale zajmuje się także szkoleniem juniorów. W tym roku odpuściła Puchar Świata i skupiła się na celach szkoleniowych. W raz z trenerem Aleksandrem Wierietielnym wybrała się na trasę w Zakopanem, aby sprawdzić, czy jest ona odpowiednio przygotowania do treningu jurorek. Niestety, stan obiektu nie spełnił jej oczekiwań, o czym napisała na Facebooku.

- Jest mi wstyd przed dziewczynami, że nie zabrałam ich za granicę, gdzie miałyby świetne trasy przygotowane i mogłyby tak jak rywalki, przygotować się do najważniejszych startów - pisała na swoim profilu Justyna Kowalczyk.

Mimo kłopotów udało się porozmawiać z dyrektorem Centralnego Ośrodka Sportu (COS) oraz osobą odpowiedzialną za przygotowanie trasy. Z tego, co relacjonowała Justyna Kowalczyk na Facebooku, rozmowy przebiegły pomyślnie. Przyznała również, że jej wymogi są niewysokie w porównaniu ze standardem zachodnim. Jednak przez poprzedni wpis polską sportsmenkę spotkała nieprzyjemna sytuacja.

Justyna Kowalczyk odpowiada agresorowi

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Sportsmenka przytoczyła sytuację sprzed dwóch dni, kiedy pewien mężczyzna, który przedstawił się jako Pan Andrzej, wprost wyraził swoje niezadowolenie ze wpisu Justyny Kowalczyk w social media. Zaczął wyzywać jej trenera od "ruskich szmaciarzy", kazał mu "spie***lać do Putina" i groził pobiciem.

Dzisiaj grzeje: 1. Córka Adama Małysza wygląda wprost nieziemsko. Wyrosła na prawdziwie piękną kobietę (FOTO)
2. Druzgocąca wiadomość. Nie żyje Grażyna Przybylska, rodzina wystosowała apel

- Panie Andrzeju! Obserwuje mnie pan uważnie, więc piszę bezpośrednio. Nie będę się zniżać do pańskiego poziomu. Napiszę tylko, że gdyby pan i panu podobni pracowali tak dla dobra Polski, jak przez prawie 40 lat pracował Aleksander Wierietielny, żylibyśmy teraz na poziomie Szwajcarów. Niestety w naszym kraju są tacy "bohaterowie" i wszyscy musimy za to płacić. Jeśli ma pan jakieś wątpliwości co do treści moich wpisów, proszę zaczepić mnie. Nie będę tak miła, jak trener - odpowiedziała napastnikowi Justyna Kowalczyk.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Agnieszka Radwańska zrobiła piorunujące wrażenie na gali Mistrzów Sportu. Zdjęcie jej kreacji podbija internet
  2. Piotr Żyła pochwalił się umiejętnościami gry na gitarze. Bezcenna reakcja Horngachera
  3. Internet zawrzał po nowym zdjęciu Oliwii Bieniuk. Odbiera mowę
  4. Podczas porodu rottweilera wszyscy przecierali oczy. Nie spodziewali się, że nowo narodzone szczeniaki przyjdą na świat w takiej liczbie
  5. Dagmara ukrywała prawdę przed widzami, ale w końcu przekazała radosną nowinę. Powiedziała wszystko o szczęśliwcu, który skradł jej serce

Źródło: Facebook

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News