Dramat Justyny Kowalczyk, żywioły uderzyły w jej rodzinną miejscowość. Widok przyprawił ją o ciarki

Dramat Justyny Kowalczyk, żywioły uderzyły w jej rodzinną miejscowość. Widok przyprawił ją o ciarki Źródło: HOJNY SE / EAST NEWS

Justyna Kowalczyk ostatnio nie może spać spokojnie. Wszystko przez niebezpieczny żywioł, który uderzył w jej rodzinną miejscowość. Wszystko widziała i nie mogła uwierzyć własnym oczom.

Justyna Kowalczyk niewiele mówi o sowim życiu prywatnym. Sporadycznie zdarza jej się opowiedzieć zarówno o radosnych, jak i nieco mniej pozytywnych, momentach, choć nie da się zaprzeczyć, że o tych drugich wspomina zdecydowanie rzadziej. Niewielu wiedziało nawet, że sportsmenkę spotkał taki koszmar. Żywioł z impetem uderzył w jej rodzinną miejscowość, siejąc wokół spustoszenie. 

Prawdziwy dramat. Justyna Kowalczyk widziała, jak żywioł uderza w jej rodzinną miejscowość 

Ostatnie tygodnie nie są łatwe dla większości mieszkańców. Gwałtowne burze, porywiste wiatry i ulewne deszcze, skutkują zalaniami ulic i domów. Chcąc odetchnąć od codziennych zmartwień, Justyna udała się do ukochanej rodzinnej miejscowości, Kasiny Wielkiej położonej w Beskidzie Wyspowym, blisko Limanowej. Niestety, żywioł dopadł ją również tam i to z ogromną siłą. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Pomponik podaje, że sportsmenka z bólem obserwowała, jak deszcz i wichura pustoszą okolicę. Później zostało jej już tylko patrzeć na niewyobrażalne zniszczenia, do których doprowadziła ta anomalia - zalane ulice, powalone drzewa, zerwane mosty czy uszkodzone przez rzeki drogi. Widok przyprawił ją o gęsią skórkę. 

- Gdy mieszkanie nad rzeką przestaje być fajne - pisała na swoim InstaStory, komentując w ten sposób zamieszczone zdjęcie. 

Na szczęście, zgodnie z informacjami przekazanymi przez portal Pomponik, na posesji Justyny nie doszło do zniszczeń. Woda w niewielkiej ilość wdarła się jedynie na podwórko, z którego przedtem udało się usunąć samochody. Teraz Kowalczyk marzy już tylko o zaznaniu odrobiny spokoju. Przez epidemię koronawirusa została zmuszona do odłożenia zawodowych planów na później, co kosztowało ją sporo stresu. Ma jednak nadzieję, że niebawem wszystko się unormuje. 

Dzisiaj grzeje: 1. Łukasz Szumowski zdradził, co czeka Polaków jesienią. Nie ma dobrych wiadomości

2. Tragiczny wypadek kolejowy. 8-latek zginął pod kołami pociągu

Liczą na to również fani, którzy wytrwale jej kibicują. Nic więc dziwnego, że informacja o żywiole, który spadł na rodzinną miejscowość ulubienicy, tak ich zmartwiła. Na szczęście ani sportsmence, ani jej bliskim nic się nie stało. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Nasze babcie znały fenomenalny sposób na odstraszenie komarów. 1 niezbędny składnik na pewno masz pod ręką
  2. Tragiczna informacja obiegła media. Młody gwiazdor utonął na oczach przyjaciół, miał zaledwie 24 lata
  3. Ogromna tragedia w polskiej miejscowości. Kilkanaście osób rannych, w tym dzieci
  4. Gwiazdor hitowych serialu na TVP i TVN pilnie prosi o pomoc. Sytuacja jest bardzo poważna
  5. Całą rodziną poszli do zoo. Chwilę potem na ich oczach rozegrał się dramat, jedna osoba nie żyje
  6. Małgorzata Trzaskowska zaskoczyła całą Polskę swoją obietnicą. „Wiele razy z Rafałem rozmawiałam”

Źródło: Pomponik

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News