Katolicy wściekli na
Jan Odyniec - 31 Maja 2018

Katolicy wściekli na "celebrytkę" z SLD. Roznegliżowana wyszydziła Boże Ciało

Każdy ma swój sposób na świętowanie uroczystości rodzinnych, państwowych i kościelnych. Z pewnością jednak pomysł, który na Twitterze zaprezentowała Justyna Klimasara z SLD nie przypadł do gustu polskim katolikom.

Justyna Klimasara jest młodą polityk zaangażowaną w działalność Sojuszu Lewicy Demokratycznej. Wielokrotnie wywoływała już kontrowersje zarówno swoimi wyjątkowo eksponującymi ciało zdjęciami, jak i głoszonymi poglądami. Tym razem postanowiła nawiązać do trwającego w czwartek święta katolickiego. Dziś jest bowiem Boże Ciało, czyli formalnie Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa. Działaczka SLD postanowiła jednak wykorzystać święto do kolejnej prezentacji roznegliżowanego ciała.

Justyna Klimasara szokuje w Boże Ciało

22-letnia polityk wrzuciła na swojego Twittera zdjęcie, na którym prezentuje swoje ciało w skąpym bikini. Pręży się w seksownej pozie, zaś nagość nieznacznie przykrywa napis "#Bożeciało" - Boże Ciało. Pamiętacie aby dzień święty świecić? - podpisała zdjęcie Justyna Klimasara. Wywołała tym żywiołową dyskusję. Wielu internautów zarzuciło jej wyśmiewanie uczuć religijnych Polaków. - Nie kpij kobieto... nie kpij, kij ma dwa końca. Później będzie płacz lewactwa, że "coś nie tak"... nie kpij z wiary innych. - Kiepski dzień na popisy ekshibicjonistyczne i publiczne obnażanie się. Kiedyś to wszystko i tak zwiędnie, oklapnie, a wtedy nie pozostanie nic. Nawet solarium, botoks i sztuczne paznokcie nie pomogą - pisali oburzeni internauci. Byli jednak także i tacy, którzy wzięli ją w obronę. Zwracają oni uwagę na żartobliwą formę komentarza i potrzebę większego dystansu wśród internautów. - No ładnie wyszło, nie wiem, czy ten dopisek miał sens, bo widzę, że ludzie jadą po tobie - od lewaków po plastiki. Ludzie więcej dystansu i lodu na głowy. - Dobre zdjęcie z poczuciem humoru. Podoba mi się. Pisowcami i "wielkimi patriotami" się nie przejmuj, dla nich to skandal - ripostowali zwolennicy tej formy żartu.Justyna Klimasara fot. twitter.com/justynaklimWARTO PRZECZYTAĆ:
  1. Gwiazda „Dzień Dobry TVN” MIAŁA WYPADEK! Kręciła Instastory w czasie jazdy…
  2. Seksafera w PiS musiała się tak skończyć. Poseł w rozpaczy
  3. Brytyjskie tabloidy masowo publikują kompromitujące seks-zdjęcia Markle z samochodu
nadja110 gwiazd, które zaraziły się wirusem HIV [ZDJĘCIA]Czytaj dalej
julia_scorupco1Ta zjawiskowa dziewczyna jest córką znanej polskiej aktorki. Której? Nie zgadniesz!Czytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News