Justin Bieber zakończył karierę! Fanki piosenkarza są zdruzgotane

Justin Bieber zakończył karierę! Fanki piosenkarza są zdruzgotane Źródło: fot.youtube.com/livebox

Justin Bieber zszokował dzisiaj swoje fanki. Słynny kanadyjski gwiazdor muzyki pop postanowił zadziwić dzisiaj opinię publiczną i wydał oświadczenie o zakończeniu swojej działalności muzycznej. Czym teraz będzie zajmował się muzyk?

Justin Bieber przez całe lata szokował opinię publiczną i zdobywał wielką, światową popularność. Ulubieniec młodzieży przez całą karierę budował sobie opinię bawidamka i imprezowicza. Wszystko się ostatnio jednak zmieniło. Dzięki małżeństwu z Hailey Baldwin mężczyzna osiągnął życiowy spokój i harmonię oraz najprawdopodobniej wraz z żoną spodziewa się dziecka. Widząc, jak duże zmiany zaszły w jego życiu, artysta zdecydował się zakończyć karierę muzyczną i skupić się na życiu prywatnym.

Justin Bieber szokuje

Kariera Biebera na dobre zaczęła się 8 lat temu. Jego singiel "Baby" sprawił, że artysta stał się jednym z bardziej rozchwytywanych i lubianych przez nastolatki piosenkarzy. Dzisiaj, po wielu nagranych piosenkach, a także tysiącach kilometrów w trasie koncertowej muzyk powiedział dość i postanowił wziąć odpowiedzialność za własną rodzinę. Sami znajomi artysty mówią, że muzyk nie widzi obecnie świata poza swoją żoną i stara się poświęcić jej każdą chwilę życia. - Justin jest teraz szczęśliwy i szalenie zakochany w Hailey. Ona zachęca go i motywuje, by robił to, co chce. Zasugerowała mu, żeby najpierw poznał siebie, zanim zrobi cokolwiek. Justin się wścieka, kiedy ludzie pytają go o płytę i trasę koncertową. Wiele lat ciężko pracował, a teraz, gdy zrobił sobie krótką przerwę, wszyscy nakłaniają go do powrotu. Justin nie odbiera tego jako pytania, a jako żądania. Od początku kariery wszyscy próbowali przywłaszczyć sobie jakąś jego cząstkę, a on teraz chce po prostu być - powiedział magazynowi "People" przyjaciel rodziny.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Czy Bieber wróci na scenę?

Niewiadomą jest, kiedy Kanadyjczyk postanowi wrócić do śpiewania na scenie. Muzyk stara się zdystansować od swojej muzycznej przeszłości i żyć w cieniu. Fani mogą być jednak spokojni, wiele wskazuje, że deklaracja muzyka nie jest ostateczna i jeszcze kiedyś będziemy mieli dane widzieć go na scenie. Możliwe jest, że decyzja muzyka spowodowana jest faktem, że najprawdopodobniej zostanie ojcem. Artysta, który w przeszłości dostarczał mediom najintymniejszych szczegółów dotyczących swojego życia, teraz zachowuje milczenie w sprawie. Jednak jak mówią znajomi zakochanej pary "coś jest na rzeczy".
ZOBACZ TAKŻE
  1. PORAŻAJĄCE słowa Przybylskiej tuż przed śmiercią 
  2. Co ukrywa Małgorzata Rozenek? Jej brzuszek rośnie z dnia na dzień 
  3. Ciężka choroba niszczy córkę aktora Barw Szczęścia. Żona pokazała jak wygląda ich życie 
  4. Znaki zodiaku, które są najsilniejsze. Jesteś wśród nich?
  5. Tego nie wybaczą. TVN zniszczy prawicową konkurencję bez litości
  Następny artykuł