Eurowizji od kilku lat już nie oglądam. Pomijając niski poziom utworów, system przyznawania punktów jest śmieszny. Łatwo przewidzieć, który kraj komu przyzna dużą punktację, co obniża także poziom emocji. Jednak w tym roku, po zakończeniu półfinałów usłyszałem, że „kobieta z brodą” będzie w finale. Skwitowałem krótko – na pewno wygra.

I miałem rację. Nie mogło być tak, by w dobie agresywnego propagowania zboczeń i dewiacji seksualnych, na które wydawane są setki miliardów euro, zboczeniec nie został przepchnięty jako żywy łuk triumfalny. Swoją drogą w tych wydatkach można śmiało poszukać przyczyn kryzysu w Europie. Jednak skupmy się dalej na temacie.

Otóż ktoś może śmiało zarzucić, że rzucam puste słowa, że Europejczycy zagłosowali etc. Jak się jednak okazuje, na 14. miejsce Polski oraz 1. miejsce Austrii reprezentowane przez Thomasa Neuwirtha z Górnej Austrii (swoją drogą jest to ten sam land, z którego pochodził Hitler), wpływ mieli nie tylko widzowie. Otóż – jak podaje portal Parezja.pl – połowę składową głosów stanowi jury. Polska otrzymała od jury bardzo niskie noty, w porównaniu do głosowania widzów. Gdyby wziąć pod uwagę tylko głosowanie SMS, nasza „seksistowska” – jak orzekły to „postępowe” media –  reprezentacja otrzymałaby najwyższe noty od 4. państw. Widzowie jak widać nie dali się całkowicie omamić hasłami o ciemnogrodach i innych podobnych bzdurach.

Jednak coroczna impreza, będąca kwintesencją propagandy UE jako miejsca powszechnej tolerancji, życzliwości i bezinteresowności, nie mogła ukazać kompromitującego dla postępaków wyniku. Dlatego też w Eurowizji istnieje tak silna instytucja jury. W ten sposób Polska, która bardzo korzystnie wypadła w oczach widzów, zajęła nie rzucające się w oczy miejsce pośrodku, zaś na podium stanął transwestyta.

Taka Unia nas czeka, jeśli nie nastąpi radykalna zmiana. Miliardy wydawane na promowanie gender, queer czy innych zboczeń będą miały wpływ na społeczeństwo i na zmianę myślenia. Sam Donatan, twórca kawałka My Słowianie, napisał:

Jak wiadomo ideały piękna zmieniają się ciągle. Lubicie zarościk?
Swoją drogą dziwna sprawa kiedy wychodzą nasze zdrowe dziewczyny Europa oskarża nas o seksizm…a gdy na scenie pojawia się baba z brodą wszystko jest OK. Europa wszystko jest ok ?
– pisze na facebooku Donatan

Później dodał jeszcze inną myśl

Numer 14 – trzeci najlepszy wynik w historii Polskiej Eurowizji – mimo iż z dziewczynami byliśmy tu mniejszością seksualną. Gratulacje dla Austrii – wybór Europy – napisał na portalu twórca My Słowianie

 

Wybór Europy XXI wieku foto: fb.com/DonDonatan
Wybór Europy XXI wieku
foto: fb.com/DonDonatan

Jak widać, Europa dokonała wyboru. Ja zaś wybieram wyjście z takiej „Europy”, która odwraca wszelkie wartości do góry nogami. I wstyd mi za obecną pseudokulturę, która potępia naturalność, a promuje sztuczne z wyrodnienia

Zobacz również