Surowa jurorka z Projekt Lady nie do poznania! Co ona wyrabia

Surowa jurorka z Projekt Lady nie do poznania! Co ona wyrabia Źródło: fot. Instagram

Mentorki programu "Projekt Lady" wielokrotnie zadziwiają nas swoim opanowaniem i sztywnym trzymaniem się etykiety. Ich lekcje są niezrozumiałe nie tylko dla uczestniczek, które w "byciu damą" dopiero się trenują, ale również dla widzów, którzy część zasad uważają za przesadzone i niepotrzebne. Jak się jednak okazuje, jurorki w życiu prywatnym potrafią wrzucić na luz!

Tatiana Mindewicz-Puacz jest jedną z mentorek w programie "Projekt Lady", zaraz obok Małgorzaty Rozenek oraz Ireny Kamińskiej-Radomskiej. Razem starają się przemienić zwyczajne dziewczyny w prawdziwe damy. Same jednak nie zawsze przestrzegają sztywnych zasad etykiety i dobrego wychowania, czym niejednokrotnie wzbudzały kontrowersje. Zazwyczaj starają się robić to w sposób dyskretny, jednak Tatjana nie wstydzi się tego, że czasem wrzuca na luz.

Mentorka "Projekt Lady" szaleje! Co ona wyprawia w samochodzie?

Tatiana Mindewicz-Puacz opublikowała na swoim profilu na Instagramie filmików, na którym widać, że... śpiewa w samochodzie! Prowadząc lubi włączyć sobie głośną muzykę i udawać, że jest gwiazdą estrady. - Chyba robię postępy ??? ?, jeśli nawet nie wokalne to z pewnością w temacie „luz” i „dobre samopoczucie ??” A Wy? Podzielicie się swoimi wrażeniami z rozwijania talentów w kategorii „nie umiem, ale lubię?” ?. Śpiewanie? Gotowanie? ...a może malowanie? - napisała pod nagraniem. Surowa jurorka wydaje się nie do poznania! Rozbawiła wszystkich swoją otwartością. Musimy przyznać, że wyluzowana Tatiana zdecydowanie bardziej nam się podoba, wciąż jednak nie traci ani trochę z wizerunku prawdziwej damy! Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Piłkarz polskiej reprezentacji wciął ślub. Jego narzeczona dowiedziała się o tym z mediów
  2. Porwano ojca gwiazdy reprezentacji!
  3. O tym nikt nie wiedział. Szokująca przeszłość Michała Szpaka
  4. Polska piosenkarka zlinczowana! Wszystko przez zdjęcie z córką
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News