Gwiazda MasterChef w areszcie. Widzowie nie potrafią w to uwierzyć

Gwiazda MasterChef w areszcie. Widzowie nie potrafią w to uwierzyć

Sensacyjne informacje na temat gwiazdy polskiej edycji programu MasterChef właśnie ujrzały światło dzienne. Okazuje się bowiem, że była... w areszcie.

Michel Moran spędził w polskim areszcie prawie trzy miesiące. Powodem przymusowych wakacji Francuza było nieregulowanie alimentów, które przysługiwały jego synowi. ZOBACZ TAKŻE: Legenda polskich filmów nagle zniknęła. Zapadła na ciężką chorobę

Gwiazda Masterchef w areszcie

W trudnym położeniu francuski kucharz znalazł się w 2003 roku. Jak twierdzi juror MasterChefa, żona utrudniała mu kontakty z synem, a dzieląca go od dziecka odległość tylko utrudniała sprawę. Moran postanowił przestać płacić alimenty, aby w ten sposób "wywrzeć presję na żonę". Francuz zdradza, że był zdesperowany. Sprawy nie ułożyły się jednak po myśli popularnego kucharza. Przez splot nieszczęśliwych wydarzeń, Francuz wylądował za kratkami. - Żona poszła do sądu, poskarżyła się, że nie płacę alimentów, że nie wie, gdzie jestem, co było nieprawdą, bo doskonale wiedziała, gdzie mieszkam. (...) Sąd, mając informację, że nieznane jest moje miejsce zamieszkania, wydał za mną Europejski Nakaz Aresztowania. Gdybym wiedział o tych sprawach, to na pewno bym się na nich stawiał. Miałem przecież dowody, że żona uniemożliwia mi kontakty z synem - opowiada gwiazdor TVN. ZOBACZ TAKŻE: Skandal w Masterchef przed finałem! Doszło do… LINCZU

Pomocna dłoń... Cygana

Popularny kucharz podkreśla wielką rolę, którą w procesie wydobycia go z aresztu odegrali jego obecna żona Halina oraz znany autor tekstów, Jacek Cygan. - Moja obecna żona Halina walczyła o mnie, uruchomiła kontakty. Pomogli także przyjaciele - m.in. Jacek Cygan. Chcieliśmy, żeby jak najszybciej doszło do deportacji. W tamtych czasach na deportację czekało się od pół roku do roku. Ja po 2,5 miesiącach byłem już na terenie Francji. Tam kilka dni czekałem na rozprawę. Matki mojego syna nie było na niej. Walczyłem o dziecko i to było dla mnie najważniejsze. Po rozprawie od razu mnie zwolniono, wszystko zostało wyjaśnione - relacjonuje Moran.

Zwycięska walka o syna

Jak podkreśla po latach, zaciekła batalia, którą stoczył z byłą żoną i wymiarem sprawiedliwości, opłaciła się. Dziś kucharz i jego syn Andrea mają świetne relacje. - Mój syn miał wtedy dwanaście lat, a dwa lata później wystąpił do sądu we Francji, żeby móc zamieszkać ze mną i z moją żoną w Polsce. Sprawę sądową wygraliśmy i mój syn zamieszkał z nami. Mamy fantastyczne relacje. Dziś wiem, że warto było to dla niego zrobić- cieszy się gwiazdor TVN.
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News