Znany dziennikarz zdradził PRAWDZIWY powód rezygnacji Owsiaka! Okropne

Znany dziennikarz zdradził PRAWDZIWY powód rezygnacji Owsiaka! Okropne

Jurek Owsiak wstrząsnął opinią publiczną po swojej decyzji o odejściu z funkcji prezesa Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Jeden ze znanych dziennikarzy skomentował decyzję działacza społecznego i wskazał prawdziwy powód odejścia szefa WOŚP. Słowa przedstawiciela mediów zszokowały opinią publiczną.

Jurek Owsiak szefem WOŚP był od samego początku akcji, czyli 1993 roku. Jego odejście z pełnionej funkcji spowodowane jest śmiercią prezydenta Gdańska, Pawła Adamowicza. Jeden z dziennikarzy, który od lat wspierał akcję charytatywną, postanowił wypowiedzieć się w sprawie i przedstawić prawdziwy powód, za którym mogło stać odejście działacza.

Jurek Owsiak odchodzi. Polska w szoku

Po konferencji prasowej szefa WOŚP, na której opowiedział i umotywował swoją decyzję, zapanowała prawdziwa burza informacyjna. Media, jak i opinia publiczna prześcigały się w spekulacjach dotyczących nie tylko przyszłości Owsiaka, ale i całej akcji charytatywnej. Swój głos w sprawie zabrał znajomy prowadzącego zbiórkę - Krzysztof Stanowski. Dziennikarz sportowy i redaktor naczelny Weszlo.pl postanowił opowiedzieć o tym, czemu Jerzy Owsiak mógł podjąć właśnie taką decyzję.

- Nie dziwię się Jerzemu Owsiakowi, i tak długo wytrzymał. Dla mnie podejście do WOŚP to podstawowy test na to, czy ktoś ma coś z deklem nie tak, czy nie ma. Osób, które WOŚP nienawidzą staram się unikać na ile mogę - napisał na swoim Twitterze dziennikarz.

Jak więc widać, prawdziwym powodem odejścia Owsiaka mógł być po prostu hejt i nienawiść, jaka się na niego wylewała z edycji na edycję.

Stanowski wzbudza kontrowersję

Wpis dziennikarza sportowego spotkał się z aprobatą i dezaprobatą zwolenników i przeciwników Owsiaka. Wśród głosów nie brakowało skrajnych opinii krytykujących bezgraniczne uwielbienie Stanowskiego do WOŚP, jak tez zwolenników dziennikarza, którzy w celnych ripostach odbijali ataki hejterów.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- "WOŚP wspieram, Owsika nie. Nawet w takiej sytuacji dorabia polityczną otoczkę i oskarża. Próbuje coś ugrać na śmierci Adamowicza.", " "Dla mnie podejście do WOŚP to podstawowy test na to, czy ktoś ma coś z deklem nie tak, czy nie ma". Wejdzie człowiek na Twittera i musi czytać takie bzdety jednego ze swoich ulubionych autorów książek, które czyta od deski do deski i które w komplecie ma na półce. Bywa.", " Szczerze wątpię, by ktokolwiek w miarę normalny "nienawidził WOŚP". Natomiast Owsiak podlega krytyce tak samo, jak każda inna osoba publiczna w naszym kraju. Nie mieszajmy tych dwóch pojęć." - czytamy na Twitterze.

Jak widać, zdanie Polaków dotyczące WOŚP i samej decyzji Owsiaka jest bardzo zróżnicowane. Czy sam odchodzący już z funkcji szefa fundacji zdecyduje się na jeszcze jedną konferencję, na której odniesie się do tak zróżnicowanych opinii podzielonego, polskiego społeczeństwa? ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL:
  1. Ważny, dramatyczny APEL TUSKA po ataku na Adamowicza!
  2. Ważne słowa Andrzeja Dudy po śmierci Pawła Adamowicza. Wszyscy powinni je zapamiętać
  3. OHYDA! Chuligani wybili szyby w mieszkaniu syna Donalda Tuska, PiS właśnie uczynił ich życie niebem
  4. Ewa Farna: waga gwiazdy znów uległa zmianie. Piosenkarka wygląda wspaniale
  5. Syn Małgorzaty Kożuchowskiej to najbardziej urocze dziecko w show-biznesie. Rozpłyniecie się
 
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News