Rzeczniczka PiS przeprosiła Owsiaka. Miała 48 godzin

Rzeczniczka PiS przeprosiła Owsiaka. Miała 48 godzin Źródło: Kręcioła TV

Jurek Owsiak po raz kolejny znalazł się na celowniku partii rządzącej. Błyskawiczna reakcja prezesa Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy przyniosła jednak nieoczekiwany rezultat. Beata Mazurek, po otrzymaniu 48-godzinnego ultimatum, zdecydowała się na wystosowanie oficjalnych przeprosin. 

Jurek Owsiak musi się regularnie mierzyć z kolejnymi atakami, które w jego kierunku wyprowadza Prawo i Sprawiedliwość. Nawet przy okazji "taśm Kaczyńskiego", politycy partii rządzącej byli w stanie obrócić całą sprawę tak, aby uderzyć w prezesa WOŚP. Miarka jednak się przebrała i rzeczniczka partii otrzymała ultimatum. Pod wielkim naporem doszło do przeprosin, które według wielu internautów i tak pozostawiają niesmak.

Jurek Owsiak przeproszony przez Beatę Mazurek

Beata Mazurek stwierdziła ostatnio, że dobrą reakcją na "taśmy Kaczyńskiego" będzie publikacja kolejnych memów. W jednym z nich zdecydowała się porównać posiadłości prywatnych osób, do domu Jarosława Kaczyńskiego. Publikacja zawierała zdjęcie willi podpisanej jako "namiot Jurka Owsiaka". Problem w tym, że budynek nigdy do niego nie należał. - Pani Beato Mazurek! Ja, Jurek Owsiak, proszę o natychmiastowe przeprosiny za "namiot Jurka Owsiaka". Po prostu słowo „przepraszam” i odpuszczam! To prosty zabieg, który proszę uczynić na swoim Twitterze - napisał na swoim profilu facebookowym. Jurek Owsiak wyjaśnił, że Ośrodek Szkoleniowy Szadowo-Młyn należy do fundacji WOŚP i odbywają się w nim liczne szkolenia m.in. z zakresu pierwszej pomocy. Prezes Fundacji zaznaczył, że oczekuje przeprosin w ciągu maksymalnie dwóch dni. - Pani Beato, oczekuję słowa „przepraszam” w ciągu 48 godzin! - napisał w dalszej części swojego posta.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ Beata Mazurek dosyć szybko zareagowała na słowa Jurka Owsiaka. Po kilku godzinach z jej profilu na Twitterze zniknęła wspomniana wcześniej grafika, a w zamian pojawiły się przeprosiny. - Panie J.Owsiak po zapewnieniu, że jest to Uniwersytet WOŚP do celów edukacyjnych, przepraszam za podanie informacji, która nb. od dłuższego czasu funkcjonuje w internecie; cieszę się, że dzięki mojemu wpisowi zyskał Pan możliwość wyjaśnienia tej sprawy - napisała rzeczniczka Prawa i Sprawiedliwości. Ton jej słów nie do końca spodobał się wielu obserwatorom. Przede wszystkim dlatego, że prezes WOŚP tak naprawdę nie miał czego wyjaśniać. Od zawsze wiadomo, jaki status ma posiadłość w Szadowie. - Dziękuję za wpis i szybką reakcję. Proszę jednak nie pisać, że Pani wpis to możliwość wyjaśnienia tej sprawy. Oprócz anonimowych internautów jest Pani jedyną osobą reprezentującą urząd państwowy, która dała się na takie bzdurne opinie na nasz temat napuścić. Jak pisałem, najprostszym sposobem na rozwianie wszelkich wątpliwości jest telefon do źródła - zaznaczył Jurek Owsiak na Facebooku. beata mazurek jurek owsiak twitter.com/beatamk ZOBACZ TAKŻE
  1. Bartłomiej M. w areszcie ma niemałe problemy. Musi się pogodzić z najgorszym 
  2. Andrzej Duda podpisał ustawę budżetową. W jakim stanie jest państwo polskie?
  3. Ujawniono jak mieszka Beata Tyszkiewicz. Wbije was w ziemię
  4. Córka prezydenta jest oszałamiająco PIĘKNA! Aż trudno uwierzyć, co robi ze swoim życiem 
  Źródło: Facebook/Twitter Następny artykuł