Podpisz petycję! Apelujemy, żeby Jerzy Owsiak pozostał prezesem WOŚP

Podpisz petycję! Apelujemy, żeby Jerzy Owsiak pozostał prezesem WOŚP Źródło: .

Jurek Owsiak po tragicznych wydarzeniach w Gdańsku postanowił zrezygnować ze stanowiska prezesa Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Ludzie piszą do niego z prośbą o powrót do kierowania fundacją, wspominając, jak wielką rolę odegrał w pomaganiu Polakom. Pikio.pl dołącza się do tego apelu. Podpisz petycję, razem możemy jeszcze zmienić decyzję wspaniałego działacza!

Jurek Owsiak rezygnuje ze stanowiska prezesa WOŚP. Mężczyzna o swojej decyzji poinformował dzisiaj na konferencji prasowej, a głównym powodem stała się dla niego śmierć Pawła Adamowicza. Polityk zaatakowany podczas finału 27 edycji Orkiestry zmarł po kilkugodzinnej walce. O swoje życie i dobro bliskich bał się organizator i zapowiedział zmiany. Internauci masowo proszą mężczyznę, aby grał dalej. Wspólnie możemy zmienić bieg zdarzeń. Podpisz z nami petycję!

Czy Jurek Owsiak zmieni decyzję w sprawie WOŚP? Podpisz petycję

- Osobiście składam rezygnację z funkcji szefa fundacji i szefa zarządu. Fundacja będzie dalej funkcjonowała - powiedział podczas spotkania z dziennikarzami działacz. Charakterystyczna postać i przede wszystkim - twarz Orkiestry - poddała się pod wpływem ostatnich wydarzeń. - Nienawiść, która jest w ludziach eksplodowała w sposób maksymalny - powiedział podczas spotkania z dziennikarzami. Media społecznościowe zalały apele do Owsiaka z prośbą, aby nie rezygnował ze stanowiska prezesa WOŚP. Sympatycy jego działań zauważają, że powinien dalej walczyć o dobro dzieci, które dzięki niemu mają zapewniony specjalistyczny sprzęt na oddziałach pediatrycznych.

Redakcja Pikio.pl przyłącza się do tych próśb i wierzy, że wspólnie możemy zmienić bieg wydarzeń. W załączonym linku znajduje się petycja, która uzupełniona o Państwa dane, może stać się przydatna w celu przeanalizowania swojej decyzji przez byłego prezesa WOŚP.

- Panie Jurku, przez 27 lat Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy nie tylko zebrała ponad miliard złotych dla potrzebujących. Przede wszystkim przez cały ten czas dawała Polakom nadzieję i pokazywała, że chcemy i potrafimy pomagać. Jest Pan liderem oraz ikoną Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Polacy potrzebują Pana wsparcia i nadziei, którą przez 27 lat napełniał Pan nasze serca. Nie pozwólmy wygrać nienawiści. Prosimy o pozostanie na stanowisku prezesa fundacji WOŚP. Grajmy razem do końca świata i jeden dzień dłużej! - zwraca się do Owsiaka redakcja Pikio.pl.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ Dołącz do nas i spraw, aby Orkiestra działała w niezmienionym kształcie. Pomimo dramatycznych wydarzeń z Gdańska, wciąż pamiętamy, ile dobra zawdzięczany tysiącom wolontariuszy i dotychczasowemu prezesowi. LINK DO PETYCJI ZOBACZ TAKŻE:

  1. Mieszkańcy Gdańska oddali hołd Adamowiczowi. Mamy wzruszające zdjęcia
  2. Lekarz ujawnia szczegóły walki o życie Adamowicza. Wstrząsające
  3. Żona Pawła Adamowicza nie zdążyła pożegnać się z mężem
  4. Ewa Farna: waga gwiazdy znów uległa zmianie. Piosenkarka wygląda wspaniale
  5. Syn Małgorzaty Kożuchowskiej to najbardziej urocze dziecko w show-biznesie. Rozpłyniecie się

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News