Magda Gessler zachwycona powrotem Owsiaka. "Jurku, moje serce rośnie"

Magda Gessler zachwycona powrotem Owsiaka. "Jurku, moje serce rośnie" Źródło: screen tvnpl

Jurek Owsiak i jego decyzja o powrocie do zarządzania WOŚP ucieszyły mocno Magdę Gessler. Wydarzeniom sprzed dwóch tygodni poświęciła bardzo osobliwy wpis w mediach społecznościowych.

Magda Gessler ubolewała, że Jurek Owsiak zrezygnował z kierowania Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy. Przypomnijmy, w dniu śmierci Pawła Adamowicza, szef WOŚP ogłosił, że nie jest w stanie dalej prowadzić szczytnej inicjatywy. Było to związane ze śmiercią prezydenta Gdańska, który został zadźgany na śmierć podczas finału Orkiestry w Gdańsku, 13 stycznia. Lekarze nie zdołali go uratować.

Magda Gessler uradowana tym, że Jurek Owsiak wrócił. "Serce rośnie"

Kontekst tamtych wydarzeń mocno poruszył Magdę Gessler. Czołowa polska restauratorka, podobnie jak Owsiak, należy do najbardziej znanych influencerów. Jej nazwisko jest w branży marką samo w sobie, a polecenia - szczególną formą reklamy. Kilka dni później, po tysiącach głosów poparcia, Jurek Owsiak ogłosił, że wraca do zarządzania WOŚP. "- Biorę się do roboty. Biorę się jeszcze 10 razy mocniej" - tymi słowami uradował tysiące polskich serc. Nowina ucieszyła również Magdę Gessler. W swoich mediach społecznościowych dała temu wyraz. Uczyniła to jak zwykle pospiesznie, zostawiając zasady ortografii i interpunkcji daleko w tyle. Mimo to przekaz okazał się skuteczny... - Kochany. Zawsze wiedziałam, że tylko kolorowi ludzie mogą zmienić ten świat, a kolory znów są intensywne. Jurku, moje serce rośnie, by nadążyć za twoim - napisała na swoim Facebooku. Restauratorce spadł kamień z serca. - Nie wątpiłam, że potrzebujący są najważniejsi dla ciebie - dodała na koniec swojego emocjonalnego wpisu. Wielu fanów podziela optymizm Magdy Gessler ciesząc się, że koszmarna śmierć Adamowicza nie zabiła ducha WOŚP. - Pięknie ujęte w słowach kolorowi ludzie mogą zmienić świat... Bo to prawda, optymizm, odwaga, życzliwość, chęć działania dobra, pomysły itd - napisał jeden z internautów.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ - Szczerze, myślałam że powrót Jurkowi zajmie troszkę więcej czasu. Ale ani przez sekundę nie wierzyłam, że nie wróci - napisała równie szczęśliwa inna z internautek. Rzecz jasna nie zabrakło i negatywnych odniesień, poddających w wątpliwość ideę WOŚP, czy kwestię nagłej rezygnacji Owsiaka w dniu śmierci Pawła Adamowicza. Komentarze te nikną jednak w zalewie wyrazów wsparcia i radości. Na szczęście.ZOBACZ TAKŻE:
  1. W sieci pojawiło się zdjęcie 17-letniej Magdy Gessler. Podobna do córki?
  2. Twórcy show TVN urazili godność Gessler? „Obrażają mnie na samym początku”
  3. Pola Raksa ukrzyżowana i zgwałcona. Dramatyczne sceny aktorki
  4. Gdzie mieszka Michał Szpak? Aż ciężko w to uwierzyć
  5. Lara Gessler w objęciach tajemniczego mężczyzny! Nagranie krąży po sieci
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News