Kolejny gorący apel do Jurka Owsiaka. Polacy błagają, to może się udać!

Kolejny gorący apel do Jurka Owsiaka. Polacy błagają, to może się udać!

Jurek Owsiak, wracając do Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, spełnił apel tysięcy Polaków, jak też przedstawicieli świata polityki i show-biznesu. Teraz, fani działacza społecznego mają do niego jeszcze jedną, nietypową prośbę. Czy założyciel najsłynniejszej polskiej akcji charytatywnej spełni takie żądanie?

Jurek Owsiak nie schodził z ust opinii publicznej od czasu tragedii, jaka rozegrała się na finale WOŚP w Gdańsku. Przypomnijmy, że 13 stycznia, w trakcie symbolicznego światełka do nieba ranny został, a następnego dnia zmarł włodarz stolicy województwa pomorskiego - Paweł Adamowicz. Tamte wydarzenia, które wciąż obijają się echem w świecie polskiej polityki, spowodowały, że szef Orkiestry zrzekł się piastowanego stanowiska. Teraz, po swoim powrocie, o który apelowało tysiące Polaków, wielbiciele działalności Owsiaka mają do niego kolejną sprawę.

Jurek Owsiak powrócił. Czy odpowie na apel Polaków?

Już sam fakt, że Jerzy Owsiak zdecydował się na swój powrót, świadczy tylko i wyłącznie o tym, że jest podatny na głosy błagających go ludzi. Teraz, mieszkańcy naszego kraju, którzy są pogrążeni w żałobie, proszą o Owsiaka o jeszcze jedną przysługę. Chodzi o występ zespołu Disturbed. Amerykańscy muzycy rockowi w tym roku wystąpią w Warszawie w Hali Torwar. Zespół zapewne wtedy wykona swój przebój "Sound of Silence". Cover hitu Simona & Gerfunkela stał się prawdziwym hymnem gdańskich wydarzeń i żałoby po Pawle Adamowiczu. Teraz, Polska publiczność chce, żeby muzycy wykonali ten utwór na Pol'and'Rock Festival. Z gorącym apelem zwrócili się do Jurka Owsiaka.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Czy Disturbed wystąpi na Pol' And'Rock Festival?

Festiwal, który jest następcą Przystanku Woodstock to jedna z większych imprez muzycznych w Polsce. Co roku do Kostrzyna nad Odrą przyjeżdżają tysiące osób zainteresowanych muzyką, spotkaniami z ludźmi kultury i dobrą zabawą. Ta prowadzona przez Owsiaka uroczystość miałaby być dobrą okazją do uczczenia śmierci Prezydenta Gdańska, który był wielkim przyjacielem szefa Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Czy Jerzy Owsiak weźmie sobie do serca prośby fanów i zdecyduje się na tak symboliczne uczenie pamięci po swoim przyjacielu? Wiadomo od lat, że szef WOŚP i organizator Pol'and'Rock Festival od lat jest bardzo podatny na sugestię swojej publiczności co do gwiazd występującym na rockowym festiwalu. Czy i tym razem tak się stanie? O tym przekonamy się na początku sierpnia, kiedy ruszy kolejna edycja imprezy. ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL:
  1. Magda Gessler w niezwykle poruszających słowach. Fani we łzach
  2. Jackowski nie może już dłużej milczeć! To wstrząsnęło całą Polską, wyjątkowo drastyczne
  3. Marta Kaczyńska nie mieszka z własnym mężem! Jej kolejne małżeństwo się rozpada?!
  4. Córka prezydenta jest oszałamiająco PIĘKNA! Aż trudno uwierzyć, co robi ze swoim życiem
  5. Gdzie mieszka Maryla Rodowicz? Gwiazda mieszka jak prawdziwa KRÓLOWA! Zemdlejecie z zachwytu
 
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News