Jurek Owsiak
youtube.com/ Gazeta.pl
Mateusz Wysokiński - 18 Października 2019

Jurek Owsiak wydał pilne oświadczenie ws. kolejnego finału WOŚP. Potrzebna jest wielka mobilizacja Polaków

Jurek Owsiak wydał specjalny komunikat. Szef Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy przekazał informacje dotyczące nadchodzącego finału zbiórki, który będzie miał miejsce 12 stycznia 2020 roku.

Jurek Owsiak wydał oświadczenie w sprawie Finału WOŚP. Mimo że cała inicjatywa stanęła pod znakiem zapytania po zeszłorocznym, tragicznym zdarzeniu w Gdańsku, to działacz zamierza kontynuować zbiórkę i nadal wspomagać polską służbę zdrowia i pacjentów. Szef organizacji charytatywnej przekazał informacje dotyczące nadchodzącego finału, który już w styczniu rozgrzeje serca Polaków, którzy będą musieli się wykazać ogromnymi sercami i zaangażowaniem.

Jurek Owsiak dementuje plotki na temat WOŚP. Orkiestra będzie grała dalej

Mimo doniesień medialnych i spekulacji wobec zakończenia działalności Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy szef organizacji zaprzeczył, aby zabójstwo Pawła Adamowicza w trakcie zeszłorocznego finału przekreśliło przyszłość organizacji. Jak sam mówi, zmarły prezydent Gdańska popierałby inicjatywę i gdyby żył, na pewno wyszedłby kwestować wraz z tysiącami wolontariuszy. W pilnym oświadczeniu ogłosił, że zbiórka odbędzie się tak, jak każdego roku, jednak aby się udała, potrzebna jest silna mobilizacja Polaków.

Tadeusz Rydzyk i słowa kontrowersyjnej posłankiNajpierw próbowała odbyć stosunek z pacjentem w szpitalu, teraz dobrała się do Rydzyka. Duchownemu zatrzęsie się ziemia pod nogamiCzytaj dalej

- Pan prezydent zbierał pieniądze razem z nami, był razem z nami i będzie z nami do końca świata i jeden dzień dłużej. Wspierajcie fundację, bądźcie razem z nami, teraz te pieniądze będziemy liczyli i za moment będziemy je rozliczali, kupując bardzo potrzebny sprzęt. I w tym fundacja nie spocznie nigdy - mówi Jerzy Owsiak.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Paznokcie hybrydowe krok po krokuChcesz mieć idealne paznokcie hybrydowe? Koniecznie zapamiętaj te 10 rzeczy, a sukces będzie gwarantowanyCzytaj dalej

Jaki będzie temat tegorocznej zbiórki?

Według Owsiaka to, komu w tym roku Orkiestra pomoże, jest już ustalone, ale nie zostanie na razie przekazane do informacji publicznej, Polacy mogą jednak liczyć na to, że cel będzie szczytny i pomoże wielu potrzebującym pacjentom i chorym.

Dzisiaj grzeje:

1. Nie żyje żona słynnego aktora. Zamordował ją własny syn

2. Na moment wstrzymał ruch. Nie myślał, że za moment otrzyma kilka ciosów nożem

- Wybór tematu Finału to sprawa, nad którą zawsze pochylamy się długo i w szerokim gronie, konsultując z wybitnymi specjalistami z dziedziny medycyny. Temat, który wybraliśmy na 28. Finał dotyczy niezwykle istotnego, a nieco zapomnianego obszaru w polskiej służbie zdrowia. Widzimy to w dziesiątkach próśb o wsparcie, jakie dostajemy ze szpitali w całej Polsce. Mamy nadzieję, że Polacy po raz kolejny nam zaufają i że wspólnie zbierzemy środki, które pozwolą nam poprawić funkcjonowanie w kolejnej dziedzinie polskiej medycyny - mówi szef Orkiestry w specjalnym komunikacie.

Najlepsze newsy dnia:

  1. DODATKOWE pieniądze dla osób przed 60. rokiem życia. Mogą otrzymać 470+ od państwa
  2. Danuta Wałęsa tym razem przesadziła. Jednym zdaniem rozwścieczyła miliony Polaków. To zabolało
  3. Znęcał się nad nią i zamienił jej życie w piekło. Gdy chciała odejść, Dariusz chwycił za nóż
  4. Każda jej ciąża kończyła się poronieniem. Lekarze odkryli straszną prawdę, szokujący przypadek
  5. Podziękowanie dla Kościoła? "Stary Sejm" przyjął ustawę "potępiającą akty nienawiści antykatolickiej”

SzczeniakiMalutki terrier zapłodnił ogromnego rottweilera. Ich szczeniaki są niebywałe, oszałamiające zdjęciaCzytaj dalej

Źródło : Popularne

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News