Jurek Owsiak przekazał złe wieści
facebook.com wosp
Monika Majko - 15 Maja 2020

Jurek Owsiak ujawnił naprawdę złą informację. Ostrzegł już szpitale walczące z epidemią, WOŚP padła ofiarą oszustów

Jurek Owsiak przekazał fatalne wiadomości. Prezes fundacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy poinformował, że zostali oszukani. Władze szpitali walczących z pandemią koronawirusa w Polsce zostały już ostrzeżone.

Jurek Owsiak nie ukrywa smutnych wiadomości, prezes Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy przekazał szokujące informacje. Fundacja została kolejną ofiarą oszustów, ostrzeżono już władze i pracowników szpitali walczących z pandemią groźnego wirusa SARS-COV-2 w kraju.

Rodzina z pewnością jest wstrząśnięta.Tragedia w znanej polskiej rodzinie. Bracia umierali jeden po drugim, ciężko powstrzymać łzyCzytaj dalej

Jurek Owsiak przekazał smutne informacje

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy włączyła się w pomoc polskim szpitalom podczas walki z pandemią koronawirusa. Jurek Owsiak szubko podjął decyzję, a jego fundacja przeznaczyła ogromne fundusze na zakup Indywidualnych Pakietów Ochrony Biologicznej dla pracowników służby zdrowia.

– Fundacja WOŚP przeznaczyła na ten zakup blisko 16.000.000 złotych. Jednocześnie informujemy, że stworzyliśmy fundusz interwencyjny, wychodząc naprzeciw propozycjom bardzo wielu firm, które chciałyby wspomóc walkę z koronawirusem. W pierwszym szeregu stanęli nasi partnerzy, z którymi od wielu lat współpracujemy – informował jakiś czas temu Jurek Owsiak na Facebooku.

Niestety, jak ustalili dziennikarze "Faktu", 50 tysięcy pakietów ochronnych sprowadzonych z Chin, zawiera 2,5 miliona maseczek, które nie chronią przed zakażeniem koronawirusem. Fundacja natychmiast poinformowała placówki, które otrzymały od niej pomoc, o felernych maseczkach. Cześć z wadliwego sprzętu trafiła m.in. do stacji pogotowia ratunkowego, DPS-ów, oddziałów ginekologiczno-położniczych oraz wybranych szpitali.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Jan Paweł II na zawsze pozostanie w pamięci wielu osóbNiewiarygodne co zrobili z grobem Jana Pawła II. Na 3 dni przed jego setną rocznicą urodzinCzytaj dalej

– Z przykrością stwierdzamy, że staliśmy się kolejną ofiarą nieuczciwych praktyk chińskich producentów – przekazał Jerzy Owsiak.

Jurek Owsiak poinformował, że fundacja padła ofiarą oszustów przy zakupie sprzętu ochronnego

WOŚP przekazał, że otrzymane od producenta półmaski filtrujące KN95 "nie spełniają normy pozwalającej na stosowanie ich w celu ochrony układu oddechowego personelu medycznego przed wirusem Sars-Cov-2" według badań, przeprowadzonych przez Centralny Instytut Ochrony Pracy.

Dzisiaj grzeje:

1. Porażające sceny podczas pogrzebu. Gdy włożyli trumnę do grobu, zmarły pomachał do żałobników, wszystko się nagrało
2. Uwielbiany muzyk miał wypadek. Niestety, nie żyje. Fani są załamani

Maseczki dostarczyła firma Paramedica Polska. Fundacja zapewnia, że wielokrotnie sprawdziła, czy posiada ona odpowiednie atesty na zamawiane materiały ochronne. Dziennikarze "Fakt" poprosili przedstawicieli firmy o stanowisko w tej sprawie, jednak na razie nie przekazano żadnego komentarza.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Przełom na skalę Europy. Słowenia ogłosiła koniec epidemii
  2. Polskie media przekazały druzgocącą informację. Nie żyje prawdziwa legenda, dla Polaków był inspiracją
  3. Niepokojące doniesienia o tysiącach dzieci w Polsce. Tylko w Warszawie naliczono 650, alarmujące słowa dyrekcji szkół
  4. Doskonała wiadomość. Emerytury i renty idą w górę, wiadomo o ile
  5. Dramatyczne sceny pod Lidlem. Myśleli, że to zawał, ale prawda okazała się być bardziej porażająca
  6. Wyrzucanie obierek po ogórkach jest niewybaczalnym błędem. Zachowaj je z ważnego powodu

CórkaWrócili z noworodkiem do domu, nie wiedzieli, jak wielki błąd popełnili. Po 9 latach poznali prawdę i zamarliCzytaj dalej

źródło: Do Rzeczy

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News