Dagmara z Królowych życia zwróciła się do Jurka Owsiaka. Poważne słowa, wielu się z nią nie zgodzi

Dagmara z Królowych życia zwróciła się do Jurka Owsiaka. Poważne słowa, wielu się z nią nie zgodzi Źródło: Instagram / Dagmara Kaźmierska

Jurek Owsiak stał się bohaterem wpisu na profilu na Instagramie Dagmary Kaźmierskiej. Znana z programu "Królowe życia" celebrytka zwróciła się do prezesa Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Nie wszyscy się z nią jednak niestety zgodzili.

Jurek Owsiak po raz kolejny poruszył serca milionów Polaków, którzy wsparli Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy przy okazji jej kolejnego, 28. już finału. Do zbiórki włączyło się w tym roku wielu celebrytów - niektórzy kwestowali, inni oferowali fanom specjalne licytacje. Część okazała za to duże wsparcie, promując fundację za pośrednictwem swoich mediów społecznościowych.

Jurek Owsiak bohaterem wpisu Dagmary z "Królowych życia"

Tegoroczny finał WOŚP skomentowała także Dagmara Kaźmierska, znana fanom z programu "Królowe życia". Profil celebrytki na Instagramie obserwuje ponad 726 tysięcy osób, przez co jej wpisy osiągają ogromne zasięgi. Dagmara postanowiła to wykorzystać, aby okazać swoje wsparcie nie tylko wobec akcji charytatywnej, ale także samego Jurka Owsiaka.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Dziękujemy Jurku, że jesteś - napisała celebrytka, opatrując wpis emoji serc oraz zdjęciem prezesa Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Internauci wstawili się za Jurkiem Owsiakiem

Dzisiaj grzeje: 1. Śmierć Anny Jantar była tylko początkiem. Oni wszyscy zmarli w tragicznych okolicznościach
2. TVN właśnie ujawnił nieznane zdjęcie Adamowicza na chwilę po zamachu. Bardzo smutne, tylko dla osób o mocnych nerwach [FOTO]
 

Chociaż większość internautów chwaliło wpis Dagmary oraz samą inicjatywę, wśród komentarzy nie zabrakło także hejtu. Niektórzy komentujący obrażali Owsiaka, zarzekając się, że sami nie zamierzają wspierać jego fundacji. Część wysuwała pod jego adresem szereg różnorakich oskarżeń. Ostatecznie za prezesem Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy wstawiła się jednak znaczna większość postujących, a sam wpis zebrał prawie 20 tysięcy polubień.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Prosta herbatka, która pomoże na ból gardła i zapalenie zatok. Każdy sobie poradzi z jej przygotowaniem
  2. Żona Kamila Glika jest jedną z najpiękniejszych Polek. Jej zdjęcia powalają internautów (FOTO)
  3. Mieszkańcy nie mogą się pogodzić z jego odejściem. Nie żyje Czesław Dutka
  4. Żona Marcina Prokopa kradnie serca. Trudno znaleźć drugą równie naturalną piękność
  5. Mało kto wie o prawdziwej przyczynie śmierci pana Stasia z "Chłopaków do wzięcia". Bardzo smutna wiadomość

Źródło: Instagram

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News