Jurek Owsiak ujawnia przyczyny śmierci dwóch uczestników Pol'and'Rock. Trudno uwierzyć, co się tam wyprawia

Jurek Owsiak ujawnia przyczyny śmierci dwóch uczestników Pol'and'Rock. Trudno uwierzyć, co się tam wyprawia Źródło: youtube.com/Imponderabilia

Jurek Owsiak na oficjalnej konferencji prasowej postanowił ujawnić przyczyny śmierci dwóch osób, które były uczestnikami festiwalu, a zostały znalezione martwe. Przykre incydenty zdarzyły się dzień po dniu. Owsiak powiedział całą prawdę na temat tego, co dzieje się na imprezie.

Jurek Owsiak postanowił stawić czoła dziennikarzom i pojawił się na oficjalnej konferencji prasowej, która dotyczyła dwóch zgonów na polu namiotowym. Impreza, którą od lat organizuje Owsiak, w tym roku nie wygląda zbyt dobrze w świetle denatów. Media otrzymały rzetelne informacje prosto od głównego organizatora.

Jurek Owsiak ujawnia przyczyny śmierci obu mężczyzn. Wszyscy są w szoku

1 sierpnia na polu namiotowym znaleziono zwłoki 35-letniego mężczyzny. Jego ciało zostało odkryte przez przypadkowych festiwalowiczów i natychmiast wezwano odpowiednie służby. Niestety stwierdzono zgon. Ustalono, że nie miał on żadnych bliskich, a na polu mieszkał już od 3 tygodni. Był bezdomny.

-Smutna wiadomość, zmarł 35-letni mężczyzna. Nie mamy jego danych, jest to mężczyzna bez stałego zameldowania. Służby zachowały się bardzo profesjonalne. Trwają ustalenia przyczyn śmierci, wykluczono udział osób trzecich - mówił tuż po zdarzeniu Jurek Owsiak.

Wczoraj na polu znaleziono 54-letniego mężczyznę bez funkcji życiowych. Natychmiast został przewieziony do szpitala w Kostrzynie nad Odrą, ale zmarł. Oba ciała zostaną poddane sekcji zwłok, ale na tę chwilę Owsiak podkreśla, że były to zgony z przyczyn naturalnych.

Używki na festiwalu są niedopuszczalne

- Niestety te dwa zgony będą się wpisywały w nasz festiwal. Wszystkie procedury były zachowane - mówił Owsiak na konferencji prasowej, jednocześnie dodając, że przyczyny śmierci obu mężczyzn były naturalne. To zszokowało dziennikarzy, ponieważ spodziewali się zdecydowanie bardziej drastycznych szczegółów.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Jak wiadomo, na pola namiotowe zjeżdżają się ludzie z całej Polski, by posłuchać dobrej, różnorodnej muzyki i zaczerpnąć oddechu wraz z innym festiwalowiczami. Woodstock jest niestety owiany złą sławą, ponieważ wiele osób twierdzi, że to niebezpieczne miejsce, w którym główne skrzypce gra alkohol i narkotyki. Jurek Owsiak jednak panuje nad wszystkim i zapewnia, że wnoszenie alkoholu i używek skutkuje natychmiastowym opuszczeniem imprezy.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Przed śmiercią Anna Przybylska miała jedno życzenie. Jej przyjaciółka po latach zdecydowała się o tym opowiedzieć. Będziecie płakać
  2. Andrzej Duda klęczy przed Kaczyńską! Ujawniono nieznane zdjęcie sprzed lat. Co na to Agata Duda?
  3. Pies był uwiązany na łańcuchu przez 10 lat. Jego reakcja, gdy został uwolniony miażdży serce
  4. Ratownicy pogotowia stwierdzili zgon jego córeczki. Sam podjął reanimację, nie mogli uwierzyć w to co się stało później
  5. Kasia powiedziała rodzinie, jak będzie wyglądał jej ślub. Ojciec zerwał z nią kontakt, matka ciągle płacze, a babcia modli się o rozum dla narzeczonego
  6. Uczestnik "Milionerów" kpił sobie z Urbańskiego. Chwilę później stał się pośmiewiskiem całej Polski

Źródło: Super Express

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News