"Smutna wiadomość". Poruszający komentarz Jurka Owsiaka po śmierci uczestnika Pol'and'Rock

"Smutna wiadomość". Poruszający komentarz Jurka Owsiaka po śmierci uczestnika Pol'and'Rock Źródło: YouTube - Imponderabilia

Jurek Owsiak wypowiedział się na temat przykrego incydentu, który miał miejsce na znanym festiwalu. Podczas Pol'and'Rock zginął 35-letni mężczyzna. Organizator wydał poruszające oświadczenie.

Jurek Owsiak poczuł się zmuszony do tego, by wydać oświadczenie po śmierci uczestnika festiwalu Pol'and'Rock. Do tej pory organizator wielkiego wydarzenia rzadko musiał wypowiadać się na tak dramatyczne tematy, jednak tym razem zmusiła go do tego niespodziewana sytuacja. Prezes Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy nie ukrywał, że bardzo trudno mu przychodzi mówienie o tak smutnych wydarzeniach.

Pol'and'Rock cieszy się w tym roku ogromnym zainteresowaniem. Na miejscu zjawiło się niemal 190 tysięcy osób, więc nie można było wykluczyć żadnego wypadku ani tragicznego wydarzenia. Dziś przyszło nam jednak usłyszeć najsmutniejsze wiadomości. Dowiedzieliśmy się, że mężczyzna zmarł w trakcie pobytu na najbardziej znanym festiwalu muzycznym w Polsce.

Jurek Owsiak o tragicznym wydarzeniu na Pol'and'Rock

Dowiedzieliśmy się, że uczestnik festiwalu najprawdopodobniej zmarł tej nocy. Policja nie zdołała jeszcze ustalić wszystkich okoliczności jego śmierci, choć zostały już udostępnione pierwsze wiadomości na ten temat. Póki co służby prosiły, by wstrzymywać się od wydawania opinii na ten temat, bo w sprawie są jeszcze rzeczy, które należałoby wyjaśnić przed ujawnieniem przebiegu smutnego wydarzenia.

- Smutna wiadomość, zmarł 35-letni mężczyzna. Nie mamy jego danych, jest to mężczyzna bez stałego zameldowania. Służby zachowały się bardzo profesjonalne. Trwają ustalenia przyczyn śmierci, wykluczono udział osób trzecich. Nasze służby zachowały się bardzo profesjonalnie. Kiedy dostały informację, że osoba ta jest w namiocie i nie daje oznak życia, natychmiast pojawili się tam nasi ratownicy, a po chwili lekarze - dodał Jurek Owsiak.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Jurek Owsiak wydał oświadczenie

- Została natychmiast zawiadomiona policja. Trwają ustalenia przyczyny zgonu, pierwsze ustalenia są, że nie brały w tym udziału osoby trzecie. Zgon jest z przyczyn naturalnych. Ten przykry dla nas, bardzo smutny wyjątek potwierdza regułę: ludzie tu bardzo dbają o siebie i widzę to także osobiście - dodaje Owsiak.

Już wkrótce w sprawie powinno pojawić się znacznie więcej informacji, które pozwolą nam jednoznacznie potwierdzić przyczynę zgonu 35-latka. Na miejscu nieustannie pracuje policja.

ZOBACZ TAKŻE:

  1.  Lech Wałęsa ma powody do radości! Jeszcze nigdy nie był taki szczęśliwy! Gratulacje spływają do niego z całej Polski
  2. Nie żyje znany polski sportowiec. Zginął okrutną śmiercią. Osierocił czterech synów
  3. Elżbietę Zającównę uwielbiały miliony. Aktorka zniknęła, okazuje się, że jest nieuleczalnie chora
  4. Jak Michał Szpak mógł zrobić coś takiego Margaret? Wyciekły nieznane kulisy nagrywanych właśnie odcinków "The Voice of Poland"
  5. Żona Sławomira zapamięta te słowa do końca życia. Mąż zdradził co myśli o jej urodzie
  6. Pies był uwiązany na łańcuchu przez 10 lat. Jego reakcja, gdy został uwolniony miażdży serce

Źródło: Onet

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News