Jurek Owsiak, tragedia na festiwalu
.
Weronika Wasiak - 2 Sierpnia 2019

Tragedia na festiwalu Jurka Owsiaka Pol'and'Rock. Nie żyje mężczyzna, policja w akcji

Jurek Owsiak jest organizatorem jednego z głośniejszych festiwali w Polsce. Niemalże przez cały rok nie mówi się o niczym innym jak o Pol'and'Rock (wcześniej znanego jako Woodstock), na który fani muzyki rockowej niecierpliwie czekają. Impreza, która każdemu kojarzy się z dobrą zabawą, w tym roku zakończyła się ogromną tragedią. Nie żyje mężczyzna, a sprawą zajęła się policja.

Jurek Owsiak nie zdecydował się jeszcze na komentarz w sprawie ostatnich doniesień. Media aż huczą od informacji o śmierci mężczyzny, do której doszło podczas znanego festiwalu. Sprawa jest naprawdę niepokojąca. Odpowiednie służby już rozpoczęły swoje działania, chcąc dokładnie ustalić w jaki sposób doszło do tragedii.

Na Pol'and'Rock zmarł mężczyzna. Jurek Owsiak nie skomentował jeszcze sprawy

Do potwornego odkrycia doszło w miniony czwartek na polu namiotowym w Kostrzynie nad Odrą, gdzie odbywał się festiwal Pol'and'Rock. Na miejscu imprezy znaleziono ciało 35-letniego mężczyzny, który wraz z gronem znajomych bawił się na imprezie. Szybko zawiadomiono pogotowie oraz policję, jednak funkcjonariusze jednoznacznie stwierdzili zgon.

Mąż przyprawia ją o mdłościAgnieszka zgodziła się na oświadczyny. Ale jest jej niedobrze na samą myśl, że ma być jego żonąCzytaj dalej

- Wczoraj o godzinie 11 służby organizatorów przekazały nam informację o jego śmierci. Ciało zostało zabezpieczone do sekcji zwłok - mówi nadkomisarz Marcin Maludy.

Śledczy jeszcze nim otrzymali wyniki sekcji zwłok rozpoczęli dochodzenie. Wciąż nie jest pewne, w jaki dokładnie sposób zmarł 35-latek, jednak wstępnie wykluczono udział osób trzecich. Dopiero wyniki otrzymane z badania pozwolą ostatecznie odkryć przyczyny zgonu. Wiadomo, że mężczyzna przybywał na polu namiotowym od około dwóch tygodni. Policji udało się również ustalić, że 35-latek nie miał stałego zamieszkania, co może stwarzać utrudnienie w dotarciu do jego bliskich.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Grażyna Torbicka i dzieciDlaczego Grażyna Torbicka nie ma dzieci? Kilka smutnych i wstrząsających faktów z jej życiaCzytaj dalej

Funkcjonariusze starają się jednak przesłuchać jak największe grono osób, które mogłyby posiadać jakiekolwiek informacje na temat zmarłego oraz o samej jego śmierci.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Wzrasta nasza świadomość w kwestii zdrowia i coraz bardziej o nie dbamy. Ale czy wiemy jak robić to dobrze?
  2. Co studiowała Henryka Krzywonos? Stawiamy miliony, że nie zgadniecie! Ta informacja zwali was z nóg!
  3. Nieznane fakty z młodości Krystyny Pawłowicz. Wolałaby, żeby te informacje nie ujrzały światła dziennego
  4. Elżbietę Zającównę uwielbiały miliony. Aktorka zniknęła, okazuje się, że jest nieuleczalnie chora
  5. Jak Michał Szpak mógł zrobić coś takiego Margaret? Wyciekły nieznane kulisy nagrywanych właśnie odcinków "The Voice of Poland"
  6. Żona Sławomira zapamięta te słowa do końca życia. Mąż zdradził co myśli o jej urodzie
  7. Pies był uwiązany na łańcuchu przez 10 lat. Jego reakcja, gdy został uwolniony miażdży serce

Tadeusz Rydzyk słowaTym razem Tadeusz Rydzyk przeszedł samego siebie. Ujawniono odbierające mowę słowa, które go pogrążąCzytaj dalej

Źródło: radiozet

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News