Była najbardziej znaną dziecięcą aktorką TVN i TVP. Teraz wygląda... jak gwiazda rocka!

Była najbardziej znaną dziecięcą aktorką TVN i TVP. Teraz wygląda... jak gwiazda rocka!

Julia Wróblewska, dała się poznać szerszej widowni przed laty jako Michalina w filmie "Tylko mnie kochaj", ale występowała również w licznych produkcjach TVN. Dziś jednak w niczym nie przypomina małej dziewczynki - bohaterki produkcji sprzed dekady.

Julia Wróblewska przeszła istną metamorfozę. Z nieco pulchniutkiej blondyneczki, którą pokochaliśmy jako filmową Michalinę w "Tylko mnie kochaj", zmieniła się w piękną kobietę. Coraz śmielej poczyna sobie na salonach i show-biznesie. O przemianie dziewczyny świadczy też zmiana koloru włosów. Wróblewska postanowiła zerwać ze stereotypem blondynki, który utrwalił się w mediach. Postanowiła, że stanie się brunetką.

Czarnowłosa Julia Wróblewska jak gwiazda rocka!

Aktorka pochwaliła się nowym wizerunkiem na profilu na Instagramie. Trudno nawet porównywać obecne zdjęcia z internetowym wspomnieniem sprzed dekady. Nową galerią zdjęć wywołała spore zainteresowanie fanów. Tylko w jeden dzień zdjęcie "niepokornej" Julii polubiło 32 tysiące fanów.

Jak fani przeżyli "zmianę"?

Internauci licznie zabierają głos w sprawie image'u Julii. "Lepiej niż w blondzie, wyglądasz poważniej", "Moim zdaniem za bardzo chcesz się postarzeć, jeśli chodzi o wygląd. Jesteś młodziutka, jeszcze z buźką nastolatki, więc po co to psuć i na siłę robić z siebie starszą" - to tylko niektóre z ocen. Jedni są zachwyceni czarnowłosą Julią inni, w tym niektóre portale plotkarskie wciąż żyją sentymentem do urodziwej blondynki.

W "M jak Miłość" i telewizyjnych show

Znamy ją również z planu "M jak miłość". Dojrzewała w owym serialu, gdyż gra tam od 2007 roku. Miliony Polaków śledziły jej losy, kojarząc ją przede wszystkim z dziecięcej urody. Wszystko jednak wskazuje na to, że aktorka chce raz na zawsze skończyć z tym wizerunkiem. Wiosną 2015 Wróblewska wzięła udział w programie telewizji Polsat Celebrity Splash! Zajęła tam czwarte miejsce. Występowała też w tej stacji w edycji programu Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami", gdzie udało się jej z tancerzem Janem Klimentem zająć trzecie miejsce. Wiosną 2018 TVN wyemitowała trzeci sezon programu "Agent – Gwiazdy" z udziałem Wróblewskiej. Zajęła tam ósme miejsce.
 
Peugeot 308 Sprawdź!

  1. Julia Wróblewska cieszyła się z rozjechania lisa. Teraz będzie miała dziecko
  2. Wróblewska żyje w strachu. Chodzi o gwałt
  3. Julia Wróblewska od najmłodszych lat utrzymywała matkę. Przykre
  źródła: pomponik.pl, plotek.pl, wikipedia.org Następny artykuł
0 Skomentuj

Którego twardziela z Pierwszej Miłości wolisz?

Komentarze 0

Ocena artykułu