Julia Wróblewska, dała się poznać szerszej widowni przed laty jako Michalina w filmie „Tylko mnie kochaj”, ale występowała również w licznych produkcjach TVN. Dziś jednak w niczym nie przypomina małej dziewczynki – bohaterki produkcji sprzed dekady.

Julia Wróblewska przeszła istną metamorfozę. Z nieco pulchniutkiej blondyneczki, którą pokochaliśmy jako filmową Michalinę w „Tylko mnie kochaj”, zmieniła się w piękną kobietę. Coraz śmielej poczyna sobie na salonach i show-biznesie.

O przemianie dziewczyny świadczy też zmiana koloru włosów. Wróblewska postanowiła zerwać ze stereotypem blondynki, który utrwalił się w mediach. Postanowiła, że stanie się brunetką.

Czarnowłosa Julia Wróblewska jak gwiazda rocka!

Aktorka pochwaliła się nowym wizerunkiem na profilu na Instagramie. Trudno nawet porównywać obecne zdjęcia z internetowym wspomnieniem sprzed dekady.

Nową galerią zdjęć wywołała spore zainteresowanie fanów. Tylko w jeden dzień zdjęcie „niepokornej” Julii polubiło 32 tysiące fanów.

Jak fani przeżyli „zmianę”?

Internauci licznie zabierają głos w sprawie image’u Julii. „Lepiej niż w blondzie, wyglądasz poważniej”, „Moim zdaniem za bardzo chcesz się postarzeć, jeśli chodzi o wygląd. Jesteś młodziutka, jeszcze z buźką nastolatki, więc po co to psuć i na siłę robić z siebie starszą” – to tylko niektóre z ocen.

Jedni są zachwyceni czarnowłosą Julią inni, w tym niektóre portale plotkarskie wciąż żyją sentymentem do urodziwej blondynki.

W „M jak Miłość” i telewizyjnych show

Znamy ją również z planu „M jak miłość”. Dojrzewała w owym serialu, gdyż gra tam od 2007 roku. Miliony Polaków śledziły jej losy, kojarząc ją przede wszystkim z dziecięcej urody. Wszystko jednak wskazuje na to, że aktorka chce raz na zawsze skończyć z tym wizerunkiem.

Wiosną 2015 Wróblewska wzięła udział w programie telewizji Polsat Celebrity Splash! Zajęła tam czwarte miejsce. Występowała też w tej stacji w edycji programu Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami”, gdzie udało się jej z tancerzem Janem Klimentem zająć trzecie miejsce. Wiosną 2018 TVN wyemitowała trzeci sezon programu „Agent – Gwiazdy” z udziałem Wróblewskiej. Zajęła tam ósme miejsce.

 

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Julia Wróblewska cieszyła się z rozjechania lisa. Teraz będzie miała dziecko
  2. Wróblewska żyje w strachu. Chodzi o gwałt
  3. Julia Wróblewska od najmłodszych lat utrzymywała matkę. Przykre

Pamiętacie "Niewolnicę Isaurę"? Zobaczcie, jak się zmieniła! [ZDJĘCIA]


Fani "M jak miłość" zatruwają życie tej pięknej aktorce! Dlaczego?

 

źródła: pomponik.pl, plotek.pl, wikipedia.org