Julia Wróblewska bardzo się bała. Teraz publikuje zdjęcia

Julia Wróblewska bardzo się bała. Teraz publikuje zdjęcia Źródło: Fot. Instagram/juleczkaaa_jula

Julia Wróblewska stała się znana w Polsce dzięki wcieleniu się w wieku 8 lat w rolę uroczej Michaliny w kultowej komedii "Tylko mnie kochaj". Od tamtego czasu aktorka zagrała w wielu filmach oraz serialach, fanów zyskała również dzięki swojej aktywności na Instagramie, lecz jej ostatnie opublikowane tam wyznanie szokuje. 

Julia Wróblewska zadebiutowała rolą Michaliny w komedii "Tylko mnie kochaj", gdzie miała okazję występować u boku takich gwiazd polskiego kina jak Agnieszka Grochowska, Maciej Zakościelny czy Agnieszka Dygant. Polacy bezsprzecznie ją wtedy pokochali i - jak się można było spodziewać - aktorka nie dała o sobie zapomnieć. Uważana jest za jedną z najbardziej rozchwytywanych artystek młodego pokolenia - występuje w wielu filmach oraz popularnych serialach, często udziela się medialnie oraz bierze udział w rozmaitych programach rozrywkowych. Chętnie dzieli się również swoimi zdjęciami oraz przemyśleniami ze swoimi fanami na portalach społecznościowych, a zwłaszcza na Instagramie. To właśnie tam postanowiła zwierzyć się fanom z czegoś, czego bardzo się bała.

Julia Wróblewska bardzo się bała

Julia Wróblewska bardzo chętnie publikuje zdjęcia oraz dzieli się swoimi wydarzeniami z życia na swoim Instagramie. Ma tam wielu fanów, którzy zawsze żywo komentują udostępniane przez nią posty i często dzielą się własnymi refleksami. Tym razem jednak aktorka napisała coś, czego fani się nie spodziewali. - 20! Z całego serduszka dziękuję wszystkim, którzy złożyli mi życzenia. Od jakiegoś czasu bałam się tych urodzin, od dziś nie jestem już nastolatką, do bycia którą przyzwyczaiłam się nazywać przez ostatnie 10 lat. Od niedawna też zaczęłam nazywać siebie studentką, za 3 lata najprawdopodobniej iberystką, co wywraca moje życie do góry nogami kolejny raz. To szczęście, że mogę być i żyć tutaj dzisiaj, z Wami, kończyć kolejne urodziny w gronie moich przyjaciół, przezywać kolejny wspaniały rok. ¡Muchas gracias! ¡Estáis mejor! - napisała pod zamieszczonym zdjęciem. Uwagę fanów zwrócił szczególnie fragment, w którym dziewczyna wyznaje, że bardzo bała się tego przełomowego momentu w swoim życiu, kiedy przestanie oficjalnie być nastolatką. Jak można się było spodziewać, pod wpisem natychmiast pojawiła się cała lawina pokrzepiających ją komentarzy. - Nie ma się czego bać, pamiętaj, że wiek to tylko liczba, a ty jesteś młoda i piękna! - pisze fanka. - Ja tyle miałem już kilka lat temu, a wciąż pamiętam swoją 18-ke - wspomina internauta. - Najważniejsze, to czuć się młodym. Nieważne ile już jest na liczniku - pisze kolejna osoba.

Najpopularniejsza aktorka młodego pokolenia

Julia Wróblewska często określana jest mianem najpopularniejszej i najbardziej obiecującej aktorki młodego pokolenia. Wprawdzie od jej spektakularnego debiutu minęło już wiele lat, lecz dziewczyna wciąż bardzo poważnie myśli o kontynuowaniu swojej aktorskiej kariery.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ W 2007 roku związała się z kultowym serialem TVP "M jak miłość", gdzie wcielała się w rolę Zosi, na dużym ekranie pojawiła się natomiast w takich produkcjach jak "Listy do M." czy "Och, Karol 2". Chętnie bierze udział również w różnego rodzaju reality show - trzy lata temu mogliśmy ją oglądać w produkcji Polsatu "Celebrity Splash!", w którym zajęła czwarte miejsce, a dwa lata później w cieszącym się ogromną popularnością "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami", gdzie jej tanecznym partnerem został Jan Kliment. ZOBACZ TAKŻE: 
  1. Nie poznają Kożuchowskiej. „Kto to jest?!”
  2. Największa gwiazda Kogla-Mogla w ogóle nie przypomina siebie sprzed lat! Zobaczcie sami
  3. Niesamowite! Świat według Kiepskich mógł wyglądać zupełnie inaczej
  4. Znaki zodiaku, które najpiękniej się starzeją
  5. WSTRZĄSAJĄCE ODKRYCIE! NIEMAL WSZYSCY KARMIMY TYM PSY, A TO JE ZABIJA
Następny artykuł