Julia Wróblewska musi chodzić do psychoterapeuty. Głos zabrał Zakościelny

Julia Wróblewska musi chodzić do psychoterapeuty. Głos zabrał Zakościelny Źródło: Fot. YouTube / Plotek.pl

Julia Wróblewska to jedna z tych aktorek, które karierę rozpoczynały w najmłodszych latach swojego życia. Julia już jako mała dziewczynka pojawiała się na szklanych ekranach, co jak się okazuje, niekoniecznie dobrze na nią wpłynęło. Teraz, dorosła już kobieta musi chodzić do psychologa. Głos w sprawie zabrał jej kolega z planu.

Julia Wróblewska niedawno przyznała się do tego, że musi uczęszczać na terapię u psychologa. Jej słowa zelektryzowały świat polskiego show - biznesu, w którym niechętnie podejmuje się tak trudne tematy. Teraz głos postanowił zabrać inny aktor, Maciej Zakościelny.

Julia Wróblewska potrzebuje pomocy terapeuty

Młoda gwiazda "M jak Miłość" w jednym z ostatnich wywiadów przyznała, że uczęszcza na terapię do psychologa. Dziewczyna zdradziła również, że niekorzystny wpływ miało na nią kreowanie postaci od tak młodego wieku. Julia cały czas wcielała się w jakąś rolę, co doprowadziło do tego, że nie zdołała odnaleźć w sobie prawdziwego "ja". Teraz pomaga jej w tym specjalista. - Zostałam rzucona na głęboką wodę. Nie wiedziałam co się dzieje, co mam robić. Zaczynano mnie opisywać, komentować, wartościować. Wszyscy oglądali moje dojrzewanie. Kazali mi się zachowywać tak, a nie inaczej. Mówili mi co jest dobre, a co złe. Nigdy mi pozwalano na błędy. Jako 15-latka nie mogłam być złapana z alkoholem i papierosem, bo byłby z tego skandal. Nie poznałam siebie. Terapia mi w tym pomaga – wyjawiła młoda aktorka w wywiadzie dla portalu PrzeAmbitni.plDALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Maciej Zakościelny o problemach Julii Wróblewskiej

O komentarz w sprawie został poproszony Maciej Zakościelny - aktor, przy którym Julia Wróblewska dorastała na planie. Gdy dziewczynka miała zaledwie 6 lat, artysta wcielił się w rolę jej taty w filmie pt. "Tylko mnie kochaj". Dziś mężczyzna twierdzi, że to rodzice wiedzą, co poszło nie tak, a takie sprawy powinny być przepracowywane w gronie rodzinnym. – Nie mam pojęcia. Nie jestem psychologiem (...) To bardziej pytanie do nich [rodziców, przyp. red.], bo to oni wiedzą, co poszło nie tak. Uważam, że to powinno być przepracowane w gronie rodzinnym – oznajmił aktor. Nie wiadomo jednak, czy kobieta poradzi sobie z przeszłością. Z pewnością może liczyć na rzeszę fanów, którzy ją wspierają.
ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL:
  1. Znana aktorka jest w śpiączce po wypadku. Zbiórka pieniędzy na pomoc
  2. Gwiazdor „Pierwszej Miłości”, „Przyjaciółek” i „Ranczo” w ogniu krytyki. W sieci zawrzało
  3. Nieprzewidziany zwrot akcji w Rolnik szuka żony. Między uczestniczkami pojawiła się zażyłość
  4. Córka prezydenta jest oszałamiająco PIĘKNA! Aż trudno uwierzyć, co robi ze swoim życiem
  5. Ujawniono jak mieszka Beata Tyszkiewicz. Wbije was w ziemie
źródło: WP.PL Następny artykuł