Julia Wróblewska cieszyła się z rozjechania lisa. Teraz będzie miała dziecko

Julia Wróblewska cieszyła się z rozjechania lisa. Teraz będzie miała dziecko

Julia Wróblewska swoją popularność bezsprzecznie zawdzięcza udziałowi w serialu "M jak Miłość". Karierę zaczynała jako dziecko. Fani byli oburzeni, gdy nastoletnia gwiazda pochwaliła się na Snapchacie, że... potrąciła lisa. Teraz okazuje się, że pragnie mieć dziecko.

- Dziecięce gwiazdy zazwyczaj źle kończą - grzmią fani, komentując doniesienia na temat gwiazdy "M jak Miłość". Julia Wróblewska swoją karierę zawdzięcza udziałowi w jednym z najpopularniejszych seriali w Polsce i... młodocianym wybrykom. Dwa lata temu, aktorka nagrała na Snapchacie film, w którym pochwaliła się, że rozjechała lisa. Nie ukrywała rozbawienia sytuacją. Ta historia zmroziła fanów i sprawiła, że wielu z nich odwróciło się od gwiazdy. Próbowała projektować ubrania, zajmowała się reklamowaniem produktów i bywała na salonach. Jej postać była przyjmowana z umiarkowanym entuzjazmem. Wszystko zmieniło się diametralnie dwa lata temu, gdy opublikowała film o potrąceniu lisa podczas jazdy samochodem. Wtedy wylała się nią fala krytyki.

Julia Wróblewska znów zaskakuje. Pojawiła się informacja o jej ciąży.

Dziś Julia Wróblewska wciąż występuje w serialu TVP 2. Jako młoda kobieta w serialu boryka się z różnymi problemami. W ostatnim wywiadzie dla dwutygodnika "Party" wyznała, że chciałaby, aby jej bohaterka - Zosia - zaszła w ciążę. Nie jest to informacja potwierdzona przez scenarzystów. Młoda gwiazda chciałaby po prostu, dzięki takiemu przewrotowi w życiu jej bohaterki, pokazać swój talent aktorski. - Matką w życiu nie zostanę, ale w serialu "M jak Miłość" czemu nie! - dodała dziewiętnastolatka. W Internecie pojawiły się natychmiast komentarze dotyczące wypowiedzi. Julia Wróblewska, zdaniem publiczności, aktorką wybitną nie jest, a jej prywatne wybryki odpychają widzów od jej postaci. - Życie cię nauczy... - Myślałam, że po akcji z przejechaniem lisa zmądrzeje... Myliłam się - komentują niechętnie internauci. Fani grzmią, że nawet w przypadku, kiedy będzie odgrywała tylko rolę młodej matki, to jednak będzie miała kontakt z czyimś prawdziwym dzieckiem. Twierdzą, że jako rodzice w życiu nie powierzyliby swojej pociechy pod opiekę. Twierdzą, że postawa młodej gwiazdy jest niepoważna i zwracają uwagę na fakt, iż za kilka lat będzie się wstydziła swoich wypowiedzi. Czy mają racje?



Najlepsze newsy dnia:

  1. Wygląda okropnie! Gwiazda waży 39 kilo, straszny widok
  2. Cóż to był za urlop! 16 pielęgniarek zaszło w ciążę
  3. Główny aktor odchodzi z M jak Miłość! Jego ostatnia scena wzrusza do łez
Następny artykuł