Gigantyczny kompleks Julii Wróblewskiej. To po prostu przykre

Gigantyczny kompleks Julii Wróblewskiej. To po prostu przykre Źródło: Fot. Instagram/Julia Wróblewska

Julia Wróblewska jest jedną z najpopularniejszych aktorek młodego pokolenia. Chociaż fani niezwykle doceniają jej urodę, sama celebrytka ma ogromny kompleks, z którym niezmiennie walczy. Czego on dotyczy?

Wróblewska na swym koncie na Instagramie pokazuje bardzo wiele zdjęć, wśród których znajdują się także fotografie w strojach kąpielowych. Mogłoby się więc wydawać, że młoda artystka nie wstydzi się swojego ciała, co jest prawdą jedynie po części.

Julia Wróblewska o kontrowersyjnej sesji zdjęciowej

W jednym z wywiadów Wróblewska została zapytana, czy zdecydowałaby się na wzięcie udziału w odważnej, rozbieranej sesji dla magazynu CKM. Gwiazda wyznała, że w sytuacji otrzymania takiej propozycji, musiałaby odmówić. - Na ten moment na pewno bym takiej sesji nie przyjęła, ponieważ jestem za młoda i myślę, że moje ciało się rozwija dalej, a po drugie musiałabym je w pełni zaakceptować, żeby w czymś takim wystąpić, a także zaakceptować może przyszłe opinie innych na ten temat. Nie jestem na to gotowa - wyznała stanowczo celebrytka.

Jakie kompleksy ma młoda artystka?

Aktorka wyjawiła także, jaki kompleks przeszkodziłby jej we wzięciu udziału w podobnej sesji. Dla fanów okazało się to szokiem, gdyż w ogóle nie rozumieją, dlaczego Wróblewska nie lubi niektórych fragmentów swojego ciała. - Uda. Ale to nie znaczy, że będę szła na operację plastyczną czy coś. Pracuję nad nimi - ujawniła w otwarty sposób młoda artystka. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Gigantyczny skandal rozsadził Projekt Lady. Zapłakana uczestniczka rezygnuje?!
  2. Kariera Martyny Wojciechowskiej zadrżała w posadach. Wszystko wywrócone do góry nogami
  3. Wyciągnęli jej to po latach! Gwiazda telewizji Polsat wstydziła się swojej tajemnicy
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News