Porażające wyznanie polskiej aktorki. Czeka ją minimum 6 lat terapii

Porażające wyznanie polskiej aktorki. Czeka ją minimum 6 lat terapii Źródło: Julia Wróblewska/Instagram

Julia Wróblewska dała się poznać wszystkim Polakom, gdy w wieku 6 lat zadebiutowała w komedii romantycznej "Tylko mnie kochaj". Po latach jej kariera aktorska zaczęła nabierać tempa. Młoda aktorka otrzymywała role w popularnych filmach i serialach. Jednak ostatnio próżno szukać jej w polskich produkcjach.

Julia Wróblewska w ostatnich dniach zdobyła się na bardzo ważne wyznanie. Młoda aktorka już wcześniej, udzielając wywiadów, przekazywała, jaki jest jej stan zdrowia psychicznego. Tym razem poszła o krok dalej i zdradziła, ile jeszcze terapii przed nią. W końcu polska gwiazda decyduje się na łamanie tabu. 

Julia Wróblewska głośno o problemach psychicznych

W Polsce gwiazdy niebywale rzadko przyznają się do problemów psychicznych. Poruszanie tego tematu, nie tylko w mediach, ale i w rodzinnym gronie przez lata nie było akceptowane. Od kilku lat można jednak zauważyć, że Polacy coraz częściej decydują się zadbać o swoje zdrowie psychiczne i nie wstydzą się o tym mówić.

Jedną osób przełamujących tabu jest Julia Wróblewska. Młoda aktorka zaskoczyła wszystkich swoim wyznaniem, w którym zdradziła, że boryka się z problemami psychicznymi i korzysta z pomocy specjalisty. Co więcej, w mediach społecznościowych Julia Wróblewska przekazywała niedawno, że w walce z chorobą pomagają jej leki. 

- Leki, które ja biorę pochodzą z grupy SNRI. Rozwijając skrót: Selektywny Inhibitor Wychwytu Zwrotnego Serotoniny i Noradrenaliny. [...] Osoby z depresją lub innymi zaburzeniami mają za mało tych neuroprzekaźników, więc leki te powodują ich mnożenie, przez co wracamy do normalnego poziomu, który ma każdy zdrowy człowiek. [...] te leki nie powodują, że nie jestem sobą, a to że jestem sobą! Bo jeśli bycie sobą to leżenie tygodniami w łóżku, jedzenie raz na 2 dni, smutek i nienawiść do samej siebie, to ja dziękuję za taką mnie! Mam nadzieję, że trochę zmieniłam - napisała. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Julia Wróblewska szczerze o terapii i zaburzeniach 

W rozmowie z “Fleszem” Julia Wróblewska zdradziła, że cierpi na zaburzenia osobowości, ale nie będzie zdradzać dokładnie, jakiego typu są to zaburzenia. Aktorka przyznała, że już od lat chodzi na terapie. 

Dzisiaj grzeje: 1. Ważna zmiana w Biedronkach od 1 lipca. Klientów od środy czeka duża niespodzianka

2. Dzieci powinny wrócić do szkoły we wrześniu? Lekarze komentują

- Czeka mnie jeszcze co najmniej sześć lat terapii. Pomału uczę się reagować mniej skrajnie na problematyczne sytuacje. Mówię o tym otwarcie, bo bardzo mi zależy, by promować wiedzę o zdrowiu psychicznym. Chcę, by inni wiedzieli, że nie należy się bać. Jeśli choć jedna osoba w depresji albo z obniżonym nastrojem pójdzie dzięki mnie do psychiatry lub psychologa, będę czuła dumę i ulgę - podkreśliła. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wstrząsające, właśnie trwają poszukiwania klienta Biedronki. Wywołał ogromny skandal
  2. Tak wygląda dom Roberta Lewandowskiego. Fotografie gigantycznej posiadłości zwalają z nóg, niejeden mógłby się zgubić
  3. Skandal, członek komisji fałszował karty do głosowania. Wiadomo, komu chciał zaszkodzić
  4. Trąba powietrzna w polskiej miejscowości? Wstrząsające nagranie sprzed kilku godzin obiegło sieć
  5. Wydało się, cała prawda o Dagmarze Kaźmierskiej. Osoba z produkcji wszystko wygadała
  6. Małgorzata Trzaskowska wbiła szpilę Agacie Dudzie. Pierwsza dama na pewno nie będzie zadowolona

Źródło: Alaluna

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News