Gwiazda "M jak miłość" z ciążowym brzuszkiem. Aktorka zaskoczyła fanów

Gwiazda "M jak miłość" z ciążowym brzuszkiem. Aktorka zaskoczyła fanów Źródło: TVP VOD YouTube.com

Julia Wróblewska swoją karierę z aktorstwem zaczęła stosunkowo wcześnie i już jako dziecko pojawiała się w kinowych hitach. Po latach wciąż możemy oglądać ją w kolejnych produkcjach, ale widać, że sława w tak młodym wieku mocno się na niej odbiła. Ostatnio młoda aktorka zelektryzowała swoich obserwatorów i wrzuciła na Instagrama zdjęcie, gdzie wymownie trzyma się za brzuch.

Julia Wróblewska dorastała na oczach wszystkich Polaków i wiele osób pamięta ją jako rozkoszną dziewczynkę z "Listów do M." czy "Tylko mnie kochaj". Czas płynie jednak nieubłaganie i także mała blondynka dorosła. 21-letnia dziś gwiazda wrzuciła ostatnio do sieci zdjęcie, które zapoczątkowało lawinę pytań.

Julia Wróblewska wstawiła zdjęcie z ciążowym brzuszkiem

Julia Wróblewska chętnie korzysta z mediów społecznościowych i ma na swoim koncie również skandal związany z podzieleniem się relacją przejechania przez nią lisa. Z niewiadomych przyczyn uważała ona, że jest to zabawne i zdziwiło ją niezrozumienie ze strony obserwatorów. Tym razem treść na jej profilu jest mniej kontrowersyjna, ale wciąż jest powodem do szeroko zakrojonej dyskusji. Julia Wróblewska udostępniła zdjęcie z dwoma koleżankami, a sama 21-letnia aktorka trzyma się za brzuch w sposób charakterystyczny dla kobiet będących w ciąży. Fani szybko zauważyli ten gest i zaczęli dopytywać czy gwiazda "M jak miłość" spodziewa się dziecka.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Nie wyjaśniła sytuacji do końca

Chociaż Julia Wróblewska napisała pod zdjęciem, iż więcej informacji fani znajdą w InstaStories, chyba nikt nie jest usatysfakcjonowany odpowiedzią jaką tam znalazł. Aktorka ani nie zaprzeczyła, ani nie potwierdziła, iż spodziewa się dziecka, udostępniła za to kolejne zdjęcie, gdzie widać nagi brzuch, potwierdzając, iż nie jest on charakteryzacją. Możliwe, że Julia Wróblewska poświęciła się dla nowej roli i postanowiła wczuć się w rolę nabierając kilka kilogramów i sztucznie wypychając brzuch do zdjęcia aby wzbudzić kontrowersje. Według informacji przekazanych przez Radio Zet, najnowszym filmie wcielać się bowiem będzie w ciężarną dziewczynę. Mimo iż Julia Wróblewska nie ucięła spekulacji w sekcji komentarzy, znaczące wydają się słowa jakie usłyszeć można z ust jej koleżanek.

Dzisiaj grzeje: 1. Polacy muszą uważać, żywioł uderzy z wielką siłą. Czerwone alerty dla 10 województw, poważne zagrożenie zdrowia i życia

2. IMGW wydało pilne ostrzeżenie niemalże dla całego kraju. Polacy muszą uważać na niszczycielski żywioł

Fani byli zaskoczeni widokiem jej brzuszka

Julia Wróblewska zachęciła fanów i odesłała ich do swojego InstaStories, gdzie nie ona, a jedna z jej koleżanek zdała się rozwiać wątpliwości wszystkich wierzących, że aktorka oczekuje swojego pierwszego potomka. Na krótkim nagraniu usłyszeć możemy "Julka zjadła pizzę", możliwe więc, że to nic innego jak żart z obserwujących ją w mediach społecznościowych.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Nie mieści się w głowie, właśnie wykryto 2 różne Salmonelle w jedzeniu kupowanym przez niemal wszystkich. GIS pilnie ostrzega Polaków
  2. Justyna Żyła długo czekała, aby wyznać prawdę. Aby ratować małżeństwo z Piotrem, zdecydowała się na poważny krok
  3. Ministerstwo Zdrowia nagle wprowadziło ważną zmianę. Dotyczy wielu Polaków, trzeba czekać na SMS
  4. Nowe ognisko koronawirusa w firmie kurierskiej. Zakażonych aż 46 pracowników
  5. Dramat na polskim weselu. Po kilku dniach para młoda dostała porażającą wiadomość, bardzo smutne
  6. Młodziutka gwiazda „M jak Miłość” jest w ciąży? Nowe zdjęcie nie pozostawia wątpliwości

Źródło: Radio Zet

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News