Młodziutka 20-letnia gwiazda "M jak Miłość" musi wrócić na terapię. Przykra choroba

Młodziutka 20-letnia gwiazda "M jak Miłość" musi wrócić na terapię. Przykra choroba Źródło: youtube/tvpvod

Julia Wróblewska jest młodziutką gwiazdą, którą widzowie kojarzą z serialu "M jak miłość". Okazuje się, że 20-latka cierpi na niezwykle przykrą chorobę, a teraz musi ponownie podjąć terapię.

Julia Wróblewska debiutowała w głośnej komedii romantycznej "Tylko mnie kochaj" w wieku zaledwie ośmiu lat. Po krótkiej przerwie powróciła do aktorstwa, by wystąpić w "Listach do M". Od dłuższego czasu widzowie mogą oglądać ją w kultowym serialu TVP2 "M jak miłość". Dziewczynka, która wcześnie rozpoczęła karierę aktorską, dziś boryka się z niezwykle przykrą chorobą. 

Julia Wróblewska zdradza, że wraca na terapię

Debiut w tak młodym wieku, nie mógł nie odbić się na psychice dziecka. Julia Wróblewska nie umiała poradzić sobie z popularnością i wydarzeniami w życiu osobistym. Zgłosiła się wtedy o pomoc. Jako młoda kobieta, postanowiła skorzystać z pomocy terapii. Dziś po raz kolejny postanowiła poddać się leczeniu. 

- Dziś wracam do regularnej terapii po dłuższej przerwie. Ja przechodzę terapię psychodynamiczną. Nie jestem w stanie opisać innych, ale mogę opowiedzieć jak wygląda moja. Zaczęłam od poznania się z moją terapeutką i opowiedzeniem o tym, dlaczego zgłosiłam się do psychiatry, co utrudnia mi funkcjonowanie i przedstawiałam powoli moją przeszłość - zdradziła Julia Wróblewska. 

Młodziutka aktorka Julia Wróblewska zachęca do walki o swoje zdrowie

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Ta praca polega głównie na przepracowaniu Waszych uczuć, stworzeniu miejsca, w którym poczujecie się bezpiecznie. Na nauce samoświadomości, dostrzeżenia swoich toksycznych schematów, które zaczniecie zauważać, rozpoznawania i wdrażania czegoś zdrowszego, aż stanie się to nawykiem. To nic strasznego, jednak musicie pogodzić się z tym, że czasem będzie niekomfortowo. Mówienie o tym, co Was boli i myślenie o tym, by to przepracować jest cholernie trudne. Jednak widząc przed sobą jasny cel, coś co kiedyś wydawało się nieosiągalne, jestem w stanie się przełamać - napisała Julia Wróblewska na Instagramie. 

Dzisiaj grzeje: 1. Kelnerka myślała, że nikt jej nie widzi. W kuchni podniosła spódnicę i coś okropnego. Wszystko nagrano
2. Asia z "Chłopaków do wzięcia" nie wytrzymała. W końcu wygarnęła całą prawdę, fanom opadną szczeki
 

Jako młoda aktorka, która cieszy się w kraju niezwykłą popularnością, Julia Wróblewska postanowiła szczerze wyznać, co jej dolega. Dziewczynka ma nadzieję, że jej wyznanie będzie szansą dla osób, które tak, jak ona zmagają się z chorobami. Julia Wróblewska chce pokazać, że troska o siebie samego, to także dbanie o swoją psychikę, a tego nie można się wstydzić. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Napój oczyszczający tętnice. Wystarczy pić dwa razy dziennie
  2. Piękna sędzia z Polski wychodzi za mąż. Oświadczył jej się znany sędzia (FOTO)
  3. Smutne. Uwielbiana gwiazda polskiego kucharstwa nie żyje
  4. Dramatyczne doniesienia o Teresie Lipowskiej. Fani są zrozpaczeni, aktorka na resztę życia podjęła smutną decyzję
  5. Dagmara ujawniła nieznane szczegóły ze swojego życia, ma młodszego partnera. Niebywałe, co powiedziała o swoim związku

źródło: superexpress

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News