Faworytka Tańca z Gwiadami zdradziła wielki sekret Polsatu. Nie mogła go dłużej ukrywać

Faworytka Tańca z Gwiadami zdradziła wielki sekret Polsatu. Nie mogła go dłużej ukrywać

Julia Wieniawa zdradziła sekret telewizji Polsat. Do tej pory fani byli trzymani w niepewności, ale wszystko już jest jasne. Gwiazda ujawniła tajemnicę na swoim Instagramie.

Julia Wieniawa zdradziła sekret Polsatu 

Artystka nie mogła dłużej utrzymywać fanów w niepewności i zdradziła fanom długo skrywany sekret telewizji Polsat. Piękna artystka ponownie zaskoczyła śledzących ją obserwatorów na Instagramie i spowodowała, że na tysiącach twarzy pojawił się uśmiech. 

O co chodzi? Julia Wieniawa poinformowała, że wraz z innymi celebrytami wraca na parkiet Tańca z Gwiazdami! Show zostało zawieszone przez produkcję w związku z ograniczeniami wywołanymi przez pandemię, ale do tej pory informacja o powrocie była trzymana w tajemnicy. Wiele osób zastanawiało się czy uda się dokończyć program i kiedy gwiazdy ponownie zatańczą dla setek tysięcy widzów. 

Wszystko wskazuje na to, że Taniec z Gwiazdami wróci już niebawem, co było skrywaną przez Polsat tajemnicą. Artystka podzieliła się z fanami na Instagramie zdjęciem, jak również nagraniami ze spotkania ze swoim partnerem tanecznym. 

Materiały opublikowane przez Wieniawę natychmiast wywołały euforię wśród obserwujących jej profil fanów. Tysiące osób śledzących losy faworytki Tańca z Gwiazdami nie mogły doczekać się powrotu show, które początkowo zostało zawieszone przez produkcję aż do jesieni. Wszystko zależało od rozwoju pandemii, ale istniało zagrożenie, że nawet jesienią nie uda się wznowić nagrań. 

Na szczęście gwiazdy ponownie wracają do świata "Tańca z Gwiazdami" i niebawem widzowie znów będą mogli emocjonować się kolejnymi odcinkami tanecznego show, które uwielbiają widzowie Polsatu. 

- Wracamy z programem "Taniec z gwiazdami", a dziś pozdrawiam was z planu zdjęciowego jesiennej ramówki. Nie mogę się doczekać pierwszego odcinka! A wy? - zapytała Julia Wieniawa na swoim profilu na Instagramie. 

 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News