Julia Wieniawa zdradziła, ile waży po glutenowych szaleństwach. Czy to już anoreksja?

Julia Wieniawa zdradziła, ile waży po glutenowych szaleństwach. Czy to już anoreksja? Źródło: screen youtube.com/FAKT24.PL

Julia Wieniawa bez wątpienia nie może narzekać na brak zainteresowania ze strony mężczyzn. Aktorka niedawno wyznała ile waży po swoich glutenowych szaleństwach we Włoszech. Fani są w szoku.

Julia Wieniawa jeszcze nie tak dawno zakończyła swój dwuletni związek z Antkiem Królikowski, a teraz związała się z członkiem zespołu Afromental Baronem. Nie da się ukryć, że w ostatnim czasie jej nazwisko jest jednym z najgorętszych w całym polskim show-biznesie. Julia zarówno gra w serialach, jak i filmach, a także angażuje się w inne projekty takie jak, chociażby pokazy mody. W jednym z ostatnich wywiadów gwiazda zdradziła swoim fanom, ile teraz waży.

Ile waży Julia Wieniawa?

Aktorka dla wielu mężczyzn jest prawdziwym wyznacznikiem piękna. Dodatkowo Julia znacząco zmieniła swój styl, wcześniej jej stylizacje bardziej przypominały grzeczną uczennicę, ale teraz bez wątpienia się to zmieniło. Jej stroje są coraz bardziej odważne i aktorka nie boi się w nich także pokazać kawałka swojego ciała. Niektóre ze stylizacji naprawdę potrafią podnieść temperaturę, ale oczywiście ubrania to nie wszystko.

Pierwsze skrzypce gra przede wszystkim jej doskonała figura i nienaganna uroda, która już sama w sobie potrafi pobudzić wyobraźnię. Jednak w jednym z wywiadów Julia Wieniawa zwierzyła się, że po pobycie we Włoszech, gdzie mogła delektować się wspaniałymi makaronami, przybrała nieco na wadze. Jednak zaznacza, że najlepszym wyznacznikiem w takich przypadkach jest nie waga, a nasze lustro.

 - Aktualnie ważę 51 kilogramów, bo wróciłam z Włoch i jadłam gluten i od razu przytyłam. Mam wagę w domu, więc sprawdzam, ile ważę, ale nie jest to dla mnie wyznacznik, bo tak naprawdę to w lustrze widzisz efekty, a nie na wadze - wyznała Wieniawa.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Normalnie Wieniawa waży 49 kilogramów, więc faktycznie jest to niewielki wzrost jej normalnej wagi, ale bez wątpienia jej fanom, ani tym bardziej Baronowi nie przeszkadza to ani trochę. Jednocześnie niektórzy internauci zauważyli, że aktorka winą za dodatkowe dwa kilogramy obarcza gluten, który szczególnie ostatnio stał się wrogiem numer jeden wielu gwiazd dbających o linię.

Wszystko dlatego, że wiele osób nie wierzy w cudowne działanie diety bezglutenowej i uważają, że powinny ją stosować jedynie osoby chore na celiakie, jednak jak zwykle zdania ten temat są podzielone.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Przygotujcie chusteczki! Pies podszedł do kocicy i jej kociąt. To, co stało się po chwili, rozłoży was na łopatki!
  2. To była wielka TRAUMA Marty Kaczyńskiej. Tak obrzydliwego żartu się nie spodziewała
  3. Nostradamus przewidział pożar Notre Dame? Dalsza część jego przepowiedni jest przerażająca
  4. Porażające słowa Jackowskiego o pożarze Notre Dame. Jasnowidz ostrzega, to dopiero początek koszmaru
  5. Ojciec dzieci Anny Przybylskiej zatrzymany. Oskarżają go o obrzydliwe przestępstwo, dla wielu to ciężki szok
  6. Świat obiegła wiadomość, że Meghan Markle urodziła. B. rzecznik królowej zabrał głos

 

źródło: Pomponik

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News