Julia Wieniawa szokuje tuż po rozstaniu. "Zawsze odnajdywałam się nawet w skrajnej patologii"

Julia Wieniawa szokuje tuż po rozstaniu. "Zawsze odnajdywałam się nawet w skrajnej patologii" Źródło: screen youtube.com/JastrzabPost

Julia Wieniawa rozpoczyna właśnie zupełnie nowy okres w swoim życiu. Jednak teraz aktorka zszokowała wszystkich swoją wypowiedzią w wywiadzie.

Julia Wieniawa znana jest z wielu swoich ról serialowych, dzięki którym rozkochała w sobie tysiące fanów. Aktorka przechodzi ostatnio bardzo trudny okres w swoim życiu, który związany jest z zakończeniem jej związku z Antonim Królikowskim. Jednak Wieniawa już od samego początku roku rusza z zupełnie nową rolą, która niezmiernie ją cieszy.

Julia Wieniawa w szokującym wywiadzie

Aktorka przed kamerą opowiadała o charakterystyce swojej najnowszej kreacji aktorskiej. Wieniawa nie ukrywa, że jest to bardzo ciekawa postać, która ma za sobą bardzo ciężkie przejścia. Mianowicie bohaterka wychowywała się w domu dziecka, gdzie nie miała możliwości nabrania odpowiednich wzorców. Również jej dorosłe życie nie było usłane różami, ponieważ zostawił ją mąż, a następnie odebrano jej dziecko. Co więcej, sytuacja, w której się znalazła była tak tragiczna, że musiała zostać "dziewczyną na telefon". Jest to duże wyzwanie dla młodej aktorki, która będzie musiała pokazać zupełnie nowy warsztat aktorki. Jednocześnie Wieniawa zaznacza, że przygotowując się do tej roli, obserwowała zachowania innych ludzi. W wywiadzie wspomina, że potrafi odnaleźć się w każdym środowisku, nawet tym patologicznym. - Zawsze byłam taką osobą, która odnajdywała się w każdym towarzystwie, nawet w takiej skrajnej patologii. Poznałam takie osoby, jak i z wyższych sfer, więc mam różne doświadczenia i próbowałam je przekuć na tę postać. Oprócz tego też znam różne dziewczyny z domu dziecka i wiem, jakie mają poglądy, jakie mają myślenie, jak się zachowują, jakie mają przyzwyczajenia, czego nie wyniosły z domu. Jest tutaj wiele czynników, które pomogły mi ją sobie zbudować - mówi Julia Wieniawa. Fani aktorki byli w szoku, ponieważ zawsze kojarzyli ją, jako raczej grzeczną i dobrze ułożoną dziewczynę. Jednak teraz okazuje się, że aktorka ma za sobą również bardziej mroczne epizody w życiu.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Zdradzili SZOKUJĄCE informacje o WOŚP. Owsiak nie mógł tego przemilczeć
  2. Nagranie Lewandowskiego podbija sieć! Tak się bawił w Dubaju
  3. Jak mieszka Dorota Szelągowska? Wiele można było się spodziewać, ale to…
  4. Na co choruje Katarzyna Dowbor? Gwiazda opowiedziała o swoim dramacie
  5. Służba Ochrony Państwa nie zdała egzaminu? Ten film tego dowodzi
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News