Julia Wieniawa wyciągnęła dużo starszego partnera na zakupy. Baron robił dobrą minę do złej gry?

Julia Wieniawa wyciągnęła dużo starszego partnera na zakupy. Baron robił dobrą minę do złej gry? Źródło: Screenshot z youtube.com/JastrzabPost

Julia Wieniawa jest w związku z Baronem od zaledwie kilku tygodni, a już powoli stają się najgorętszą parą, o której nieustannie rozpisują się wszystkie popularne portale plotkarskie. Ostatnio obiegło je zdjęcie Wieniawy, która razem z ukochanym postanowiła wybrać się na zakupy do jednego z bardziej prestiżowych sklepów w Warszawie. Uwagę użytkowników szczególnie przykuł partner celebrytki.

Julia Wieniawa nie ukrywa już swojego nowego związku. Otwarcie przyznaje się, że jest z Baronem. Chętnie sama coraz częściej przypomina o tym mediom, wrzucając fotki takie, jak ta, która właśnie obiegła nasz kraj. Wieniawa pozuje tam do selfie ze swoim o wiele starszym partnerem, który szeroko uśmiecha się do fotki w znanym, warszawskim butiku. Czy było to z jego strony szczere? Internauci nie są co do tego przekonani.

Julia Wieniawa na zakupach z Baronem

Celebrytka, która w ostatnim czasie jest mocno zabiegana, znalazła jednak czas na to, aby spędzić kilka chwil na zakupach ze swoim obecnym partnerem. Baron z uśmiechem towarzyszył jej w trakcie zwiedzania warszawskiego butiku, który słynie z tego, że przyciąga do siebie jedynie gwiazdy z zasobnymi portfelami.

Fani bardzo często dyskutują o jej nowym chłopaku, który ich zdaniem nie jest zbyt dobrą partią. Niektórzy sugerują nawet w komentarzach, że w porównaniu do Antoniego Królikowskiego wypada on po prostu słabo.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

 - Przerzucenie się z Antka na tego oto pana, to jak przerzucenie się z Mercedesa na Malucha - czytamy komentarz zdegustowanej fanki na Instagramie Julii Wieniawy.

Jednak większość ma inne zdanie na ten temat. Cieszą się tym, że Julia na nowo układa sobie życie i jest szczęśliwa. W końcu sam Baron w wywiadach wielokrotnie deklarował, że najważniejsze dla niego to sprawić, aby każdy dzień dla Julii był przepełniony miłością. Użytkownicy Facebooka wyraźnie kibicują im na ich nowej drodze.

 - Razem wyglądacie super. Pasujecie do siebie i łamiecie głupi stereotyp, że wiek ma jakiekolwiek znaczenie - czytamy komentarz jednej z internautek.

Pod fotografią pojawiły się także zarzuty internautów, którzy zasugerowali, że na zdjęciu Baron wcale nie uśmiecha się szczerze, a sytuacja z oczywistych powodów jest dla niego mocno krępująca.

 - Jego uśmiech jest jakiś taki wymuszony... - stwierdza instagramowicz.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Nie żyje znany reżyser. Przyszedł do szpitala z bólem nogi, ale już z niego nie wyszedł. Ta śmierć wstrząsnęła wszystkimi!
  2. Co się dzieje z Aleksandrą Kwaśniewską? Córka prezydenta ma już DOŚĆ. Posunęła się nawet do TEGO! Nie uwierzycie, co zrobiła
  3. Pawłowicz pokazała zdjęcie z obiadu z Kaczyńskim i kotem. Popłaczecie się ze śmiechu
  4. Czwarta żona Wiśniewskiego boleśnie z niego zadrwiła. Turlamy się ze śmiechu
  5. Uwielbiana bohaterka "M jak miłość" umrze w potwornych męczarniach? Porażające doniesienia
  6. Brytyjczycy nie mogą uwierzyć. Księżna Kate uciekła z dziećmi z pałacu, rodzina królewska sypie się na naszych oczach

Źródło: Pomponik

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News