Julia Wieniawa w zaskakujących słowach. "Wolę brzydala, byle mnie zadowalał"

Julia Wieniawa w zaskakujących słowach. "Wolę brzydala, byle mnie zadowalał" Źródło: fot.youtube.com/NA-KD

Julia Wieniawa zaskoczyła swoich fanów. Treść nowego nagrania, jakie nadzieja polskiego kina umieściła na swoich mediach społecznościowych, sugeruje zupełnie nowe otwarcie w życiu pięknej artystki. Czy nowy wybranek serca popularnej gwiazdy nie musi być piękny? Jedyne czego gwiazda oczekuje, to zadowolenia z partnera. Czy była to aluzja skierowana w stronę byłego narzeczonego aktorki - Antka Królikowskiego?

Julia Wieniawa miała za sobą bardzo ciężkie i pracowite miesiące. Nie dość, że gwiazda zadebiutowała w roli piosenkarki, to jeszcze przyjęła lukratywną propozycję ze strony telewizja Polsat, która zatrudniła artystkę. Ponadto, gwiazda rozstała się z Antkiem Królikowskim, z którym była w długiej relacji. Gwiazda na swoich social mediach powiedziała właśnie coś, co można traktować jako deklarację dotyczącą zupełnie nowego podejścia do wybierania potencjalnych partnerów. Czy Antek Królikowski będzie oburzony wypowiedzią, którą można potraktować aluzję w stronę aktora?

Julia Wieniawa "woli brzydala, byle by ją zadowalał"?

O tym, że Julia Wieniawa jest regularnie obecna w swoich social mediach, przekonywać się możemy każdego dnia. Aktorka regularnie publikuje treści, które reklamują jej działalność i pokazują ją w dobrej formie, a także z nowym psem, którego ochrzciła mianem "nowego ukochanego". Ostatnio, w trakcie jednego z nagrań umieszczonych na swoim Instagramie prezentuje swoje zdolności muzyczne. W trakcie śpiewu aktorka intonuje słowa, które wstrząsnęły obserwatorami artystki. - Wolę brzydala, byle by mnie zadowalał - zaśpiewała ze śmiechem artystka. Takie słowa przez część obserwatorów została odebrana jako aluzja skierowana do Antka Królikowskiego. Prawda może wydawać się jednak zupełnie inna?DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Aluzja do Królikowskiego, czy próby wokalne?

Niektórzy z obserwatorów komentowali, że zachowanie gwiazdy nie jest spowodowane złośliwością artystki, a próbami wokalnymi artystki. Przypomnijmy, że pod koniec 2018 gwiazda opublikowała na swoim kanale na YouTube swój autorski singiel, który zdobył szybko wielką popularność wśród miłośników muzyki pop. Czy słowa Wieniawy można traktować jako deklarację zmiany priorytetów co do wyboru partnera, czy zwykły wygłup? Media od czasu rozstania się Wieniawy z Królikowskim prześcigały się we wskazywaniu nowego wybranka artystki. Czy jej słowa można traktować jako rozwiązanie zagadki dotyczącej tego, z kim obecnie spotyka się kobieta? Sama gwiazda, ani Królikowski nie odnieśli się jeszcze do nagrania. ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL: 
  1. Okropne informacje o córce Katarzyny Dowbor. Straszna choroba ją pogrążyła
  2. POWAŻNE informacje o córce byłego polskiego premiera
  3. Córka Kasi Kowalskiej publikuje odważne zdjęcia. Ma 21 lat
  4. Weronika Rosati przechodzi ciężkie chwile. Aktorka jest na wyczerpaniu
  5. Janowski ujawnił, co jest dla niego najważniejsze. Reakcja fanów przeszła najśmielsze oczekiwania
Następny artykuł