Wielkanocny dramat Julii Wieniawy. Jej babcia robi za dużo mazurka, a ona musi jeść z głową, by nie odrabiać na siłowni

Wielkanocny dramat Julii Wieniawy. Jej babcia robi za dużo mazurka, a ona musi jeść z głową, by nie odrabiać na siłowni Źródło: youtube.com/jastrzabpost

Julia Wieniawa ma przed sobą prawdziwe zmartwienie. Popularna artystka, która słynie ze swojego upodobania do diety i niskiej wagi zaczęła martwić się zawartością stołu wielkanocnego, na którym nie będzie brakować wielu ulubionych przysmaków młodej gwiazdy. Jaka jest recepta Wieniawy na poradzenie sobie z nagłym przybyciem kilku dodatkowych kilogramów?

Julia Wieniawa jest artystką, która zdaje sobie sprawę z tego, jak ważną funkcję spełnia dieta w wykonywaniu zawodu aktora. Gwiazda od samego początku swojej kariery deklaruje, że bardzo dba o swoją wagę, a konkretnie o utrzymanie jej na odpowiednim poziomie.

Jak się okazuje, celebrytka ma poważne zmartwienie związane z jutrem. Wszystko przez fakt rozmaitych przysmaków, które spotka na swoim stole. Wieniawa zwierzyła się, co zamierza zrobić z dodatkowymi kilogramami.

Julia Wieniawa boi się świąt. Wszystko przez wielkanocne smakołyki

Artystka znana ze swojej roli w serialu Rodzinka.pl jest przekonana co do tego, że nie będzie się mogła powstrzymać przed jutrzejszą ucztą pełną wielkanocnych specjałów. Aktorka zapewne już szykuje się na posmakowanie mazurka, babki, czy żurku. Jednak dla niej, osoby, która deklaruje, że od wielu lat trzyma wagę 50 kg, jutrzejszy dzień będzie prawdziwym wyzwaniem. Atrakcyjna dziewczyna Barona z Afromental nie zamierza się jednak poddawać ani żałować sobie jedzenia. Wszystko to co zje, zamierza spalić w trakcie ćwiczeń.

- Trzeba jeść z głową, później będzie odrabianie na siłowni - powiedziała gwiazda w rozmowie z pudelkiem.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Jaki jest sekret diety Julii Wieniawy?

O ile ćwiczenia pozwolą Wieniawie wrócić do pełni kondycji, to gwiazda ma jeszcze w zanadrzu wiele sztuczek, które przyśpieszą jej metabolizm i pobudzą procesy trawienne. Tymi sposobami oprócz wysiłku fizycznego jest unikanie glutenu oraz woda z cytryną, która - jak wyznała gwiazda - poprawia także cerę. Nie jest sekretem, że właśnie od tego napoju gwiazda rozpoczyna swój dzień.

- Prawie codziennie ćwiczę, nie jem glutenu, który rozpycha i staram się trzymać diety. Mnóstwo wyrzeczeń, ale efekty widzę. Dobra jest też ciepła woda z cytryną rano na czczo - stwierdziła.

Mimo ścisłej diety aktorka pozwala swojemu ciału na odpoczynek i raz w tygodniu robi sobie dzień, w którym może zjeść coś pysznego, albo raczyć się słodyczami.

- Cheat day na restauracje lub słodkości robię sobie raz w tygodniu i mi to wystarcza - wyjawiła Wieniawa.

ZOBACZ TAKŻE: 

  1. Córka legendarnej polskiej aktorki zginęła w TRAGICZNYM wypadku. Była zjawiskowo PIĘKNA!
  2. Polska aktorka urodziła w wieku 60 lat. Nie dostała nawet zasiłku
  3. To zdjęcie księżnej Diany przeszło do historii. Nikt nie zauważył jednego szczegółu
  4. 22-letnia Anna zmarła podczas stosunku. Porażająca tragedia
  5. Dowbor po kilku miesiącach odwiedziła rodzinę, której remontowała dom. Dramatyczny widok, prawie się popłakała
  6. Gdzie mieszka Halinka z "Kiepskich"? Mieszkańcy nie dają spokoju aktorce

Źródło: Pudelek

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News