Buty, których prawie nie ma i mikroskopijna torebka. Julia Wieniawa w dziwnej stylizacji za FORTUNĘ

Buty, których prawie nie ma i mikroskopijna torebka. Julia Wieniawa w dziwnej stylizacji za FORTUNĘ Źródło: instagram/juliawieniawa/

Julia Wieniawa po raz kolejny zaskoczyła swoich fanów. Młoda aktorka zaprezentowała się w zaskakującej stylizacji, która zdaniem niektórych pozostawia wiele do życzenia. Okazuje się, że dziwny strój kosztował ją prawdziwą fortunę.

Julia Wieniawa po raz kolejny pokazała, że nudny i tradycyjny styl nie jest dla niej. W ostatnim czasie 20-latka miała okazję pokazać się podczas premiery w Teatrze Telewizji. Stylizacja, na którą zdecydowała się młoda aktorka, bardzo zaskoczyła wszystkich i wielu z nich określiło ją jako dziwną. Jeszcze większym szokiem była jednak dla nich informacja, jaką kwotę Julia Wieniawa postanowiła przeznaczyć na tę stylizację. 

Julia Wieniawa w dziwnej stylizacji 

Podczas pokazu prasowego Teatru Telewizji "Dołęga-Mostowicz. Kiedy zamykam oczy", wiele gwiazd zaskoczyło wszystkich swoimi stylizacjami. Julia Wieniawa była jedną z nich. Młoda aktorka przez znaczną większość uznawana jest za prawdziwą ikonę stylu, która swoimi stylizacjami podbija serca kobiet. Tym razem jednak stylizacja, w jakiej zaprezentowała się 20-latka, była dla wszystkich wielki rozczarowaniem. 

Gwiazda serialu "Rodzinka pl" postawiła na pozornie bardzo zwyczajny wygląd. Aktorka wybrała na tę okazję szary, garniturowy komplet w kratę, zestawiony z czarnym topem. Cała stylizacja, choć mogłaby się taka wydawać, ani trochę nie była nudna, bowiem Julia założyła dość oryginalną spódnicę, która znacznie wydłużała się z jednej strony, co z pewnej perspektywy sprawiało wrażenie spodni. Dodatkowo marynarka, którą miała na sobie, była znacznie większa od rozmiaru, który normalnie nosi młoda aktorka, jednak do tego raczej wszyscy się już przyzwyczaili. Do tego Wieniawa dobrała bardzo cieniutkie, czarne sandałki na szpilce, które z daleka były ledwie zauważalne. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Dziwna stylizacja za krocie 

Okazuje się, że za tak oryginalną stylizację, Julia Wieniawa zapłaciła prawdziwą fortunę. Buty, które miała wówczas na sobie, pochodziły od projektanta Saint Laurent i kosztowały blisko 5 tysięcy złotych. Co więcej, dodatek w postaci malutkiej torebki, również swoje kosztował.

Torebka Diora, choć była mikroskopijna, kosztowała jeszcze więcej niż sandałki, bowiem jej cena wynosiła około 10 tysięcy złotych. Wciąż nie jest wiadome, ile młoda aktorka zapłaciła za swój szary komplet, jednak za same dodatki zapłaciła już 15 tysięcy, co może bardzo szokować. Wychodzi zatem na to, że im dziwniejsza stylizacja, tym droższa. 

instagram/juliawieniawa/

  1. Gienek Loska walczy o życie! Lekarze podali przerażające informacje. Fani nie mogą wyjść z osłupienia. To straszne
  2. Okropna i druzgocąca tragedia w życiu Macieja Kurzajewskiego. Dziennikarz TVP stracił najważniejszą osobę w swoim życiu
  3. Prorok z zagranicy przeraził Polaków. Zapowiada nagłą zagładę milionów ludzi, wkrótce ma wydarzyć się najgorsze
  4. Nadchodzi prawdziwa groza. Nawet tragedie i katastrofy z wizji Jackowskiego są mniej przerażające
  5. Wiatr 80 km/h uderzy w Polskę! Potężne burze i alerty IMGW już dzisiaj
  6. Potężne trzęsienie ziemi!

Źródło: JASTRZABPOST

Następny artykuł