Co łączy Julię Wieniawę i Michała Szpaka? Opadły nam szczęki

Co łączy Julię Wieniawę i Michała Szpaka? Opadły nam szczęki Źródło: instagram.com/juliawieniawa

Julia Wieniawa na fali popularności zdobywa nie tylko kolejne role, kontrakty reklamowe i serca. Tym razem tabloidy łączą ją z Michałem Szpakiem - i słusznie! Wieniawa i Szpak zaskoczą wszystkich, a zobaczymy ich razem na jednej z największych polskich imprez.

Julia Wieniawa wraz z Michałem Szpakiem będą mieli w maju pełne ręce roboty. Oboje uwielbiający muzykę i spełniający się w blasku świateł mogą liczyć na współpracę przy corocznym Polsat SuperHit Festiwalu w Sopocie. Wierni widzowie i osoby liczące na świetną rozrywkę nie rozczarują się, a fani Szpaka i Wieniawy utoną w zachwycie. Te gwiazdy pokażą, na co je stać.

Julia Wieniawa w nowej roli

Okazuje się, że Wieniawa doskonale może spełnić się w prowadzeniu wielkiego festiwalu. Nie przerażają jej już kamery, tłumy przez telewizorami i wystąpienia na żywo. Jest celebrytką z krwi i kości. Z tego też powodu telewizja Polsat postanowiła powierzyć jej prowadzenie jednego z dni festiwalowych. Julię Wieniawę zobaczymy drugiego dnia SHF.

25 maja na scenie wsparcia będzie jej dodawać doświadczona dziennikarka radiowa i telewizyjna Ola Kot z Radia Eska i Eska TV oraz telewizyjny wyjadacz Maciej Rock. Poprowadzą wspólnie koncert Radiowy Hit Roku.

- Scenariusz naszego Festiwalu układa publiczność. Przedstawiamy artystów, których najchętniej słuchają nasi widzowie i których płyty pokryły się w tym roku platyną. A Julia Wieniawa jest dziewczyną, która interesuje i elektryzuje młodych ludzi. Ponad milion followersów codziennie chce wiedzieć, gdzie bywa, co je, co ma na sobie, czego słucha i z kim się spotyka. Ja zaś jestem zafascynowana jej aktorstwem w naszym nowym serialu „Zawsze warto”, który pokażemy już jesienią. Gra tam jedną z głównych ról w sposób prawdziwy, przejmujący i nie pozostawiający wątpliwości, że wybrała dobry zawód. Sama jestem ciekawa, jak zadebiutuje w roli prowadzącej Festiwal - tak uzasadniła swoją decyzję dyrektor programowa Polsatu, Nina Terentiew.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

A co z Michałem Szpakiem?

Szpak przetrze Wieniawie estradowe szlaki dzień wcześniej, bo 24 maja. Nie tylko wieczorem zaśpiewa, ale też zadebiutuje, jako gospodarz Koncertu Platynowego. Swoją obecnością wspierać go będzie Krzysztof Ibisz. Z takim scenicznym weteranem Michał Szpak na pewno sobie doskonale poradzi.

Już teraz Wieniawa i piosenkarz współpracują odnośnie dni koncertowych oraz rozmawiają ze sobą na temat swoich debiutanckich ról.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Ewa Wachowicz WKURZYŁA miliony Polek! Tych słów NIKT jej nie wybaczy
  2. Dramat Aleksandry Kwaśniewskiej! Po latach zdradziła bolesną tajemnicę o swoim ojcu i aborcji
  3. Kolejne podwyżki dla emerytów. Poznaliśmy konkretne kwoty
  4. Wielka feta w dniu urodzin Rydzyka? Jest decyzja wojewody, trwa wielki spór
  5. Isabel Marcinkiewicz wcieliła swoje groźby w kierunku byłego męża w życie. "To nie żarty! Machina ruszyła"
  6. Media: księżna Kate i książę William są w separacji. To będzie najgłośniejszy rozwód w rodzinie królewskiej?

Źródło: Jastrząb Post

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News