To będzie ciężki dzień dla Julii Wieniawy? Antek Królikowski obchodzi ważne święto

To będzie ciężki dzień dla Julii Wieniawy? Antek Królikowski obchodzi ważne święto Źródło: fot. YouTube

Julia Wieniawa niedawno rozstała się z Antkiem Królikowskim. Wszystko wskazuje na to, że aktorkę czeka teraz bardzo ciężki czas. Jej były chłopak już niedługo będzie obchodził pewne bardzo ważne święto.

Julia Wieniawa po rozstaniu z Antkiem Królikowskim rzuciła się w wir pracy, a jej kariera nie zwalnia tempa. 20-latka jest obecnie jedną z najpopularniejszych polskich aktorek i nic nie wskazuje na to, aby w najbliższym czasie miało się to zmienić. Jej rozstanie z Antkiem Królikowskim było jednym z najgłośniejszych wydarzeń w show biznesie. Media nie przestają snuć domysłów na temat prywatnego życia aktorki, którą znamy między innymi z serialu Rodzinka.pl.  Media przekonują, że Julia Wieniawa wyleczyła już rany po rozstaniu ze sławnym aktorem. Na swoim profilu na Instagramie opublikowała zdjęcie, na którym z okazji walentynek zajada się pączkami w towarzystwie swoich przyjaciółek. Ten humorystyczny wpis ma być dowodem na to, że nie aktorka nie myśli już o Antku Królikowskim. Jednak doskonale wiadomo, że jedzenie słodyczy często jest lekarstwem na smutek. A Julia Wieniawa może mieć powody do smutku.

Julia Wieniawa może mieć powody do smutku - dziś są urodziny jej byłego ukochanego

17 lutego przypadają urodziny Antka Królikowskiego. Są to szczególne urodziny, ponieważ aktor znany między innymi z roli Eugeniusza Bodo kończy już 30 lat. Na Instagramie opublikował swoje zdjęcie z czasów niemowlęcych, na którym znajduje się w objęciach swojej mamy - Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej. Być może Julia Wieniawa widziała już to zdjęcie. Mimo iż Antek Królikowski i Julia Wieniawa rozstali się w kulturalny sposób, to nie należy się spodziewać, że aktor zaprosi byłą dziewczynę na urodzinowe przyjęcie. Dla aktorki może to być bardzo trudny czas, bo w takich okolicznościach wspomnienia wracają ze zdwojoną siłą. W zeszłym roku para wspólnie świętowałaby dzień urodzin Królikowskiego. Dziś pozostają już tylko sentymenty i - być może - ból z powodu rozstania.
DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ I FILMEM

Antek Królikowski kończy 30 lat, ale nie świętuje już z Julią Wieniawą

Media spekulują, że Julia Wieniawa znalazła już pocieszenie w ramionach innego mężczyzny. Kilka dni temu dziennikarze przyłapali ją na randce z Baronem z zespołu Afromental. Muzyk i młodziutka aktorka nie potwierdzili jednak plotek na temat swojego rzekomego związku.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Gdzie mieszka Paweł Domagała ze sławną żoną? Ich decyzja zaskoczyła wszystkich
  2. Andrzej Duda martwi się o córkę Kingę? Mają z żoną ważny powód
  3. Służby ostrzegają przed powodziami. Nagła zmiana pogody przyniesie tragiczne rezultaty w 4 województwach
  4. Maciej Musiał ucina plotki. Nie ma romansu z Kingą Dudą
  5. Andrzej Duda nagle się zmieni? Nie dajcie się nabrać
  6. HGA Media - duży sukces firmy, szansa na karierę dla młodych
  źródło: Pudelek Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News