Gwiazda TVP wpadła w szał. Brutalnie ją zaatakowano

Gwiazda TVP wpadła w szał. Brutalnie ją zaatakowano Źródło: fot. Instagram

Młode gwiazdy TVP, które w ostatnim czasie zaistniały w świecie polskiego show biznesu często obrywają, zarówno ze strony mediów jak i starszych kolegów po fachu. Tym razem pod falą okrutnych oskarżeń znalazła się gwiazda serialu Rodzinka.pl.

Julia Wieniawa to gwiazda, która zadebiutowała w produkcji TVP "Rodzinka.pl". Już chwilę później dostała główną rolę w nowej produkcji "Nie czekaj", wystąpiła w filmach Patryka Vegi i komedii romantycznej Roberta Wichrowskiego. Ma dopiero 19 lat, ale już teraz osiągnęła naprawdę duży sukces i rozwinęła swoją karierę. Są jednak i tacy, którzy sądzą, że sława Julii nie jest zasłużona. A przynajmniej nie w taki sposób, jak być powinna.

Gwiazda TVP pod falą oskarżeń. Julia Wieniawa zrobiła karierę przez łóżko?!

Julia, tak jak wiele innych młodych aktorek, często słyszy, że swoją sławę zdobyła "sprzedając się" lub "wskakując reżyserom do łóżka". Tak obrzydliwe oskarżenia mocno ją krzywdzą, sama bowiem zapewnia, że budowała swoją karierę przez bardzo długi czas. - W Polsce jest dużo młodziutkich aktorek, takich jak ja czy na przykład Julka Wróblewska, ludzie nie byli przygotowani na to, że odniesiemy sukces. Wiele osób twierdzi, że to kariera przez łóżko... Albo że mam jakieś znajomości. Ludzie są źli, że tak szybko udało mi się osiągnąć sukces - żaliła się 19-latka w ostatnim wywiadzie dla magazynu "Viva!". Julię irytuje także to, że kojarzona jest tylko z roli w "Rodzince.pl", podczas gdy usilnie stara się wybić na dużym ekranie. Przeciwnicy zarzucają jej także związek z dużo starszym aktorem, na którym być może próbuje się wybić. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Portal opisał intymne relacje Igi Lis z chłopakiem?! Tomasz wpadł w szał
  2. Markle żyje w ciągłym strachu. Jedna decyzja może doprowadzić do skandalu obyczajowego
  3. Hanna Lis tęskni za przeszłością. Nie tak miało wyglądać jej życie
  4. Z jego ciała wysypały się robaki, które zjadły go żywcem! Coś się musi zmienić
Julia Wieniawa fot. Instagram Julia Wieniawa fot. Instagram Julia Wieniawa Antek Królikowski fot. Instagram
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News