Julia Wieniawa mówi o samobójstwie. W teledysku opowiedziała wszystko

Julia Wieniawa mówi o samobójstwie. W teledysku opowiedziała wszystko Źródło: Instagram - Julia Wieniawa

Julia Wieniawa często pojawia się w różnych filmach i serialach, jednak nie oznacza to, że jest skupiona wyłącznie na aktorstwie. Kobieta postanowiła poruszyć bardzo poważny temat, który dotyczy każdego z nas. Fani nie spodziewali się takiego wyznania.

Julia Wieniawa jest jedną z najpopularniejszych aktorek w ostatnich miesiącach. Młoda artystka jest rozchwytywana, ale trzeba przyznać, że potrafi doskonale radzić sobie z rozwojem swojej kariery. Rozgłos towarzyszący jej działaniom ulegał stopniowemu zwiększeniu. Niedawno dowiedzieliśmy się, że aktorka planuje również na stałe zagościć w świecie muzyki rozrywkowej.

Mało kto jednak spodziewał się, że tak młoda osoba może wypowiadać się na bardzo poważne tematy, poruszając problemy, które dotykają każdego z nas. Nie obyło się bez słów wyrażających wielki podziw dla działania gwiazdy telewizji. Fani nie ukrywają, że bardzo podoba im się najnowszy pomysł ich ulubionej aktorki. Już niebawem powinniśmy poznać efekty pracy nad nowym projektem.

Julia Wieniawa mówi o samobójstwie

Aktorka stała się znana dzięki pracy przy serialu "Rodzinka.pl". Grała wówczas rolę dziewczyny Kuby, w którego rolę wciela się Adam Zdrójkowski. Widzowie popularnego serialu Telewizji Polskiej polubili jej postać, co sprawiło, że kariera Julii Wieniawy nabrała wielkiego rozpędu. Dziś kobieta może cieszyć się zainteresowaniem najbardziej znanych reżyserów, jest regularnie zapraszana do gry w wielu filmach i serialach.

Celebrytka aktywnie prowadzi swoje konto na Instagramie, gdzie dzieli się ze swoimi sympatykami wiadomościami dotyczącymi swojego życia prywatnego. Fani nie mogą narzekać na brak interakcji ze znaną aktorką, bo czasami zdarza jej się odpisywać na niektóre pytania lub komentarze napisane przez internautów.

Jej ostatni wpis wywołał jednak lawinę komentarzy, spośród których niemal wszystkie były pozytywne. Prawie nikt nie spodziewał się, że gwiazda weźmie udział w tak poważnym projekcie, który ma służyć społeczeństwu. Obserwujący wyrażali swój podziw wobec działań artystki, pojawiły się również głosy wsparcia.

Julia Wieniawa weźmie udział w teledysku

Na swoim Instagramie Julia Wieniawa poinformowała, że niebawem wystąpi w teledysku Atari Wu, artysty zdobywającego coraz większą popularność. Poruszenie wywołał jednak fakt, że kobieta wypowie się na temat swoich doświadczeń w walce z depresją i o kontaktach z osobami, które mierzyły się z próbami samobójczymi. Na zdjęciu, które ma być zapowiedzią nowego klipu, w tle widać samobójczy sznur. Mało kto spodziewał się tak dojrzałego tematu ze strony artystki.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Genialne, nie mogę się już do doczekać, na pewno będziesz błyszczeć - pisze zadowolona fanka.

Fani dopytywali również, kiedy odbędzie się premiera któregoś z teledysków do utworów samej artystki. To pytanie pozostało bez odpowiedzi, choć można się spodziewać, że już niebawem doczekamy się emisji jednego z filmów towarzyszących publikacji nowej piosenki artystki.

(fot. Instagram)

  1. Polski gwiazdor zaśpiewa na pogrzebie Czerwińskiej! Fani pospadali z krzeseł, gdy zobaczyli nazwisko!
  2. Najprzystojniejszy aktor "M jak Miłość" odchodzi z serialu! Dzisiejsza informacja wstrząsnęła fanami
  3. Dieta pudełkowa najszybszym sposobem na odchudzanie? Kosztowna moda dla leniwych
  4. Piotr Żyła zdradził całą prawdę. Polacy czekali na te słowa
  5. Ogromny skandal z Wiśniewskim wychodzi na jaw?! Wszyscy wyrolowani

źródło: Instagram

  1.  
Następny artykuł