Julia Wieniawa szczerze o związku z 15 lat starszym mężczyzną. Baron będzie zły?

Julia Wieniawa szczerze o związku z 15 lat starszym mężczyzną. Baron będzie zły? Źródło: Screenshot z youtube.com/FAKT24

Julia Wieniawa jest w związku z Baronem. Zanim informacja została potwierdzona oficjalnie, tabloidy rozpisywały się o ich potajemnych spotkaniach w warszawskich restauracjach. O temacie robi się coraz głośniej, ale para woli milczeć i nie zdradzać zbyt wielu szczegółów. W ostatnim czasie z ust Wieniawy padły pierwsze konkrety. Powiedziała coś, co według internautów mogło zaboleć Barona.

Julia Wieniawa w wywiadzie z Jastrząb Post zdradziła kilka szczegółów dotyczących relacji z Baronem. To temat bardzo intrygujących dla internautów, którzy chcieliby poznać więcej informacji. Aktorka dba jednak w tej kwestii o swoją prywatność.

Ostatnio przyparta do ściany zdradziła, co sądzi o partnerze, który starszy jest od niej o 15 lat. Czy takie stwierdzenie mogło zaboleć jurora The Voice of Poland?

Julia Wieniawa powiedziała kilka słów prawdy o Baronie

Związek aktorki z Baronem, czyli mężczyzną starszym od niej o 15 lat, budzi w mediach kontrowersje. Internauci zastanawiają się, czy różnica wieku nie jest dla nich przeszkodą w budowaniu związku. Chcą także wiedzieć, czy Julia Wieniawa z Baronem jest po prostu szczęśliwa.

W ostatnim czasie udali się razem w daleką podróż do ciepłych krajów. Tam odpoczywali, opalali się i przede wszystkim spędzali ze sobą możliwie jak najwięcej czasu. Najwyraźniej więc Wieniawa jest zakochana, o czym świadczą zdjęcia z tamtego okresu. Sama przyznała się także do swojego stanu emocjonalnego.

 - Jestem uśmiechnięta i szczęśliwa - powiedziała redaktorce portalu "Jastrząb Post".

Dlaczego jednak o swoim związku mówi tak niewiele? Przecież będąc z Antkiem Królikowskim nie stroniła od wspólnych zdjęć, które chętnie publikowała na Instagramie, a także nie unikała wywiadów, w których opowiadała o kulisach swojego związku.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Jej relacja z Baronem póki co pozostaje w dużej mierze tajemnicą. Z wypowiedzi Wieniawy wynika, że jest to ich wspólna decyzja.

 - Nigdy nie lubiłam rozmawiać o prywatności, chyba, że ta prywatność była na tyle stabilna, że to było oczywiste, że mogę o niej rozmawiać. Myślę, że strategię mam podobną. Nie lubię gadać o prywacie, ponieważ to jest moja osobista sprawa i tyle - mówi dla "Jastrząb Post" Julia Wieniawa.

Internauci zwrócili uwagę szczególnie na ten fragment jej wypowiedzi traktujący o "stabilności". Czyżby aktorka uważała swój obecny związek za niepewny? A może to tylko przejęzyczenie? To mogłoby przecież zaboleć Barona, który traktuje Julię bardzo poważnie.

  1. Córka prezydenta jest w ciąży? Jej najnowsze zdjęcia nie pozostawiają wątpliwości. Pospadacie z krzeseł!
  2. Anna Jantar skrywała bolesny sekret. Tego bała się najbardziej na świecie. Po latach tajemnica wyszła na jaw
  3. Najbliższy człowiek papieża skazany za pedofilię. Polski duchowny: to prześladowanie
  4. Justyna właśnie znowu odpaliła petardę w kierunku Piotra Żyły. Publicznie pierze brudy kolejny raz
  5. Życie "księżniczki" Marty Kaczyńskiej nagle zamieniło się w bajkę. Tak drogo nie jada niemal nikt
  6. Julia Wieniawa przerywa milczenie i mówi o kolejnej "strasznej" chorobie. Znowu grubo przesadziła?

Źródło: Jastrząb Post

Następny artykuł