julia wieniawa front_po
yt/Antoni Królikowski
Anna Maria Guziewska - 31 Grudnia 2018

Niespodziewany dramat uderzył jak piorun. Wieniawa straciła niemal wszystko, znamy powody

Julia Wieniawa kryzys w związku miała maskować od miesięcy. Dziennikarze na bieżąco donosili, że piękna aktorka i jej znany partner nie dogadują się. Tabloidy dotarły do wiadomości, które ujawniają kulisy rozstania najgorętszej pary w polskim show-biznesie.

Julia Wieniawa spotykała się z Antkiem Królikowskim od dwóch lat. Para w atmosferze skandalu miała się kłócić pod klubem o czym doniósł jeden z tabloidów. Później aktorkę widziano w czułych objęciach z Nikodemem Rozbickim. W dwudzieste urodziny aktorki partner opublikował romantyczny filmik, który miał pokazać, że ten "dziękuje jej za dwa wspólnie spędzone lata". Ujawniono kulisy wielkiego rozstania.

Co Julia Wieniawa straciła po rozpadzie związku? Para aktorów była na szczycie

Oboje zapracowani, oboje rozchwytywani. Aktorska para była tak zajęta swoimi obowiązkami, że zabrakło dla nich prywatnego czasu. Podobno artyści w związku z licznymi kontraktami i ewentualnym medialnym skandalem, musieli wciąż utrzymywać, że są razem. Zgodnie z ustaleniem internatowych portali, nie udało im się pogodzić przez ten czas, dlatego informacja o rozstaniu przyszła dopiero po dwóch miesiącach. Wieniawa i Królikowski podziękowali sobie w mediach społecznościowych za wspaniałe wspólnie spędzone lata. Przyszłość aktorki stoi pod znakiem zapytania. Okazuje się, że przez status skandalistki może otrzymywać teraz mniej propozycji. Media zauważają, że rozstanie znacznie obniża jej notowania. Jednak to właśnie jej nazwisko wymieniają gazety i portale każdego dnia.

Czemu Wieniawa i Królikowski się rozstali?

Znajomy pary postanowił wyjawić dziennikarzom tygodnika "Party" kulisy ostatnich miesięcy ze związku pary.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
Marta KaczyńskaMarta Kaczyńska ma się z czego cieszyć! Nie tylko ją w 2018 odwiedził bocianCzytaj dalej
- Julka ostatnio pracowała nawet po 14 godzin na dobę - czytamy. Antoni podobnie. Ciągle się mijali i zwyczajnie zabrakło im czasu dla siebie. A przecież o każdy związek trzeba dbać. Coraz częściej dochodziło między nimi do drobnych i większych spięć. Trochę szkoda, bo byli fajną parą - powiedział przyjaciel obojga. Praca i zaangażowanie w projekty sprawiły, że trudno było dwojgu znaleźć czas dla siebie. Okazuje się, że pomimo licznych zapewnień o miłości, nie udało im się przetrwać próby. Piękna aktorka coraz częściej jest widziana w towarzystwie Nikodema Rozbickiego, który miał walczyć o jej serce. Zgodnie z informacjami tabloidów, młody aktor chciałby jednak poczekać aż Wieniawa odpocznie po ostatnim związku. W tym czasie ma zamiar być blisko niej.ZOBACZ TAKŻE:
  1. <Taxify: Co to? Jak działa? Cennik
  2. Uwielbiana gwiazda disco polo pokazała swoją córkę! Opadną Wam szczęki
  3. Producenci "M jak Miłość" woleliby tego nie widzieć! Gwiazda opublikowała odważne zdjęcia, skandal w sieci
  4. Joanna Kulig: mąż aktorki to znany reżyser. Jak wygląda?
  5. Pola Raksa dziś zachwyca jak dawniej! Ma prawie 80 lat
Joanna Liszowska"Przyjaciółki": Gwiazdy serialu przeżyły wielkie dramaty. Ich najboleśniejsze chwileCzytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News