Ojciec Julii Wieniawy
instagram/juliawieniawa/
Weronika Wasiak - 13 Kwietnia 2019

Burza wokół Wieniawy po Sopocie. Mało kto wiedział, że to córka znanego artysty

Julia Wieniawa jest jedną z najbardziej popularnych, młodych gwiazd show-biznesu. Aktorka często pojawia się publicznie i chętnie udziela się w mediach społecznościowych. Stara się jednak oddzielać swoje życie prywatne od osobistego. Zatem niewielu wie, że ojciec Wieniawy jest naprawdę znaną postacią. Co więcej po jej debiucie na sopockiej scenie w Internecie rozpętała się burza.

Julia Wieniawa, choć ma zaledwie 20 lat, robi ogromną karierę. Mimo że sama jest osobą publiczną, stara się nie mieszać swojej rodziny w życie zawodowe. Mama aktorki, najaktywniej angażuje się w sprawy zawodowe córki. Jest jej menadżerką i kontroluje przebieg jej kariery. Niewiele jednak wiadomo na temat ojca Wieniawy. Okazuje się, że mężczyzna jest również znaną postacią. Dodatkowo, kiedy aktorka zaprezentowała się w Sopocie na Polsat SuperHit Festiwal, to w Internecie wybuchła prawdziwa burza.

Marta Kaczyńska - rodzinna tragediaTo był jeden z trudniejszych dni w życiu Marty Kaczyńskiej. Radość z macierzyństwa w cieniu rodzinnej tragediiCzytaj dalej

Julia Wieniawa wybiła się dzięki ojcu?

Julia Wieniawa teraz jest dojrzałą i ambitną kobietą, która spełnia się zawodowo. Niewielu wie, że dzieciństwo aktorki nie wyglądało tak, jakby każdy się tego spodziewał. Rodzice Wieniawy rozwiedli się, gdy ta była jeszcze małą dziewczynką. Wówczas pełną opiekę nie tylko nad gwiazdą, ale i jej rodzeństwem sprawowała jej matka - Marta Wieniawa-Narkiewicz. W mediach zaczęły pojawiać się plotki na temat relacji Julii z ojcem. Według nich nie utrzymywali oni ze sobą kontaktu. Piosenkarka jednak zaprzeczałam fałszywym doniesieniom. Oznajmiła, że mimo iż jej rodzice nie są razem, ojciec jest obecny w jej życiu.

Okazuje się, że Wieniawa mogła czerpać inspirację od swojego ojca. Choć niewielu wie, mężczyzna również jest znaną osobą.

Według zebranych informacji ojcem 20-letniej gwiazdy jest Konrad Wieniawa-Narkiewicz. Mężczyzna również może pochwalić się duszą artysty, choć w nieco innej dziedzinie niż jego córka. Jego zamiłowanie do plastyki, przyniosło mu wiele prestiżowych nagród, a także wyróżnień. Ojciec aktorki jest osobą niezwykle zdolną i wykształconą. Ma za sobą wiele lat edukacji w kierunku artystycznym.

Mężczyzna otrzymał dyplom na Akademii Sztuk Pięknych na Wydziel Grafiki w Łodzi. Dodatkowo w Poznańkiej Akademii Sztuk Pięknych zdobył pedagogiczne wykształcenie, które otworzyło mu drzwi na wiele możliwości. Swój doktorat obronił w Lublinie na Wydziale Artystycznym UMCS.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

PrzepowiednieOjciec Pio miał przerażającą wizję o III wś. 7 najbardziej przerażających przepowiedniCzytaj dalej

Kontakt ze sztuką w tak młodym wieku bez wątpienia znacząco odbił się na młodej Julii, która niedawno zadebiutowała na sopockiej scenie jako konferansjerka. Po jej występie na scenie w Internecie wybuchła prawdziwa burza, a wielu internautów zaczęło ją atakować. Pojawiła się cała masa nieprzychylnych komentarzy, w których internauci zaczęli młodej aktorce zarzucać brak talentu oraz to, że zyskała sławę tylko dzięki znanemu nazwisku, które ma po ojcu.

- Kolejna gwiazdka, która wybiła się dzięki znajomościom tatusia - pisze jedna z internautek.

- Kto ją w ogóle angażuje na plan zdjęciowy? Przecież ona nie ma krzty talentu - czytamy.

- Wielka mi aktorka bez szkoły filmowej. Bez nazwiska ojca nikt by na nią nie zwrócił uwagi - dodaje kolejna internautka.

Obrazy Pikio

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Dominice Gwit puściły wszystkie hamulce! Nikt nie sądził, że może zrobić coś TAKIEGO! Fani nie mogą dojść do siebie po tym, co pokazała
  2. Barbara Kurdej-Szatan ZDEMOLOWAŁA studio nagrań. Powód jest tak absurdalny, że aż wstyd mówić o tym głośno. Będziecie w szoku!
  3. Ogromny pożar hali. Na pomoc ruszyło 50 zastępów straży pożarnej
  4. Stuhr o wyniku eurowyborów. "Trudno ogarnąć rozumem sytuację w Polsce"
  5. Zakonnica wybierała głuche ofiary, księża gwałcili. "Założyła mi pieluchę, by ukryć krwawienie"

Marta KaczyńskaKim jest kobieta, która odbiła męża Kaczyńskiej? Nieznane fakty z życia b. żony Artura BorucaCzytaj dalej

Źródło: GALA

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News