Julia Wieniawa pokazała swoje siostry! W ogóle nie są do niej podobne

Julia Wieniawa pokazała swoje siostry! W ogóle nie są do niej podobne

Julia Wieniawa zrobiła niewiarygodną karierę w polskim show-biznesie. Celebrytka ma wielu fanów, którzy na bieżąco śledzą jej media społecznościowe. Ostatnio aktorka zaprezentowała się na nich w towarzystwie swoich sióstr. Dziewczyny w ogóle nie są do siebie podobne.

Julia Wieniawa w swojej karierze brała udział w wielu projektach, które zapewniły jej bardzo solidną pozycję w polskim show-biznesie. Aktorka ma na swoim koncie występy zarówno w produkcjach pełnometrażowych, jak i serialach oraz reklamach. Nagrała również płytę i spróbowała swoich sił w dubbingu. Jednak w ostatnim czasie najgłośniej w mediach było za sprawą jej rozstania z Antonim Królikowskim. Teraz aktorka na swoich mediach społecznościowych zapozowała do zdjęcia wraz z siostrami.

Julia Wieniawa na wspólnym zdjęciu z siostrami

Aktorka łącznie ma aż trójkę młodszego rodzeństwa przyrodniego. Co więcej, jedna z sióstr aktorki również poczyniła już swoje pierwsze kroki do kariery w show-biznesie. Alicja Wieniawa-Narkiewicz jest 15-latką, które ma już za sobą pierwsze sesje zdjęciowe, a już niedługo zadebiutuje również jako aktorka w serialu "Oko w oko", który emitowany będzie na kanale TV4. Nastolatka dopiero zaczyna swoją drogę ku karierze, ale bez wątpienia idzie jej to coraz lepiej. Dodatkowo będzie mogła liczyć na wsparcie oraz rady ze strony swojej starszej siostry, która bez wątpienia nie odmówi jej pomocy. Na instagramowym profilu Julii Wieniawy Alicja nie pojawiła się. Za to na wspólnym zdjęciu wraz z celebrytką zapozowały jej dwie siostry ze strony mamy, Wiktoria i Kornelia. Wielu internautów niemalże od razu zwróciło uwagę na fakt, że siostry aktorki są do niej niepodobne. Jednak mimo wszystko, pod zdjęciem pełno jest miłych komentarzy, przepełnionych komplementami. DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ - Siostry w ogóle nie podobne - pisze jedna z internautek. - Masz fajnego psiaka i siostry - czytamy. - Jak słodko i pięknie!!! - dodaje kolejna internautka. Podobnych komentarzy są dosłownie setki, a zdjęcie ma niemalże 100 tysięcy polubień. Nie da się ukryć, że Julia wraz ze swoimi siostrami wygląda przeuroczo, a takie zdjęcia właśnie najbardziej kochają internauci. fot. instagram.com

Najlepsze newsy dnia:

  1. Hanka Bielicka, Polacy ją uwielbiali. Na jaw wyszła jej największa tajemnica
  2. Martyna Wojciechowska w Playboyu. Ta sesja przeszła do historii polskiego show-biznesu
  3. Chcesz przejść na dietę? Podajemy 10 zasad mądrego odchudzania
  4. Lara Gessler przerwała milczenie ws. swojego rozwodu. „Jestem w szoku”
  5. Żona Sławomira ujawnia kulisy jego odejścia z TVP. Wiemy, co się z nim teraz stanie
  źródło: Kozaczek Następny artykuł