Znajomy Wieniawy i Królikowskiego ujawnia! Oto PRAWDZIWY powód rozstania

Znajomy Wieniawy i Królikowskiego ujawnia! Oto PRAWDZIWY powód rozstania

Julia Wieniawa to aktorka młodego pokolenia, o której jest naprawdę głośno. Mająca 20-lat prezenterka, aktorka oraz wokalistka szturmem podbiła polski show-biznes. Już mówi się o jej spektakularnej fortunie, ale nie tylko. Ostatnimi czasy bardzo popularny wśród fanów jest temat życia uczuciowego artystki.

Julia Wieniawa dotąd tworzyła zgrany, a przynajmniej tak się wydawało, związek z Antkiem Królikowskim. Rysą na wizerunku pary oraz pierwszą przesłanką, że dzieje się źle między aktorami, były wydarzenia spod jednego z warszawskich klubów. Krzyki, przepychanki i agresja były do tego stopnia wyraźne, że interweniować musiała ochrona oraz znajomy pary - Adam Zdrójkowski. Choć później para miała spędzić wspólne wakacje, o czym nie zapomniała chwalić się w mediach społecznościowych, to związek koniec końców miał dobiec końca. Potwierdzeniem tego była absencja Antka Królikowskiego na urodzinach 20-letniej gwiazdy, a następnie wpis w sieci, w którym ten dziękował jej za wspólny czas.

Julia Wieniawa i Antek Królikowski już nie są razem. Przyczyny rozpadu związku

Dotąd głównym powodem, jaki podawano, a który miał doprowadzić do rozpadu związku, był udział osób trzecich. Jako głównego winnego wskazywano Nikodema Rozbickiego. Teraz okazuje się, że plotki o udziale osób trzecich miały być na wyrost. Związek Królikowskiego i Wieniawy rozbić miał się o coś innego, o zgoła prozaiczną rzecz. O wszystkim powiedział znajomy niedawno jeszcze zakochanych. - Julka ostatnio pracowała nawet po 14 godzin na dobę. Antoni podobnie. Ciągle się mijali i zwyczajnie zabrakło im czasu dla siebie. A przecież o każdy związek trzeba dbać. Coraz częściej dochodziło między nimi do drobnych i większych spięć. Trochę szkoda, bo byli fajną parą - mówi znajomy.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Wcale nie szokujący koniec historii?

Wygląda więc na to, że powodem, przez który para się rozstała, był po prostu brak czasu. 20-latka oraz jej partner pracowali za długo, mijali się, przez co związek był niezadbany. Nie ma co ukrywać, że to nic nadzwyczajnego, a w życiu tysięcy Polaków miejsce miały podobne rozpady związków. Nie dziwi więc, że coś podobnego spotkało niestety młodą gwiazdę.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Tak mieszka Kurdej-Szatan. Ciepło tego domu was zachwyci
  2. Pola Raksa dziś zachwyca jak dawniej! Ma prawie 80 lat
  3. Kiedy policjanci zobaczyli, kto był kierowcą, wbiło ich w ziemię. Szokujący wypadek na Opolszczyźnie
  4. Ogromna awantura wstrząsnęła widzami Barw Szczęścia. Odbierze wam mowę
  5. Joanna Kulig: siostra gwiazdy również jest aktorką! Są bardzo podobne
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News