Królikowski potwierdził rozstanie z Wieniawą? Opublikował nagranie

Królikowski potwierdził rozstanie z Wieniawą? Opublikował nagranie Źródło: fot.youtube.com/kajax Tv

Julia Wieniawa rozstała się z Antkiem Królikowskim? Na kilka tygodni po pojawieniu się w mediach plotki jakoby popularna para aktorów miała się rozejść, aktor postanowił zerwać zasłonę milczenia i opublikował film, który jest kluczem do rozwiązania zagadki. Fani pary są w szoku.

Julia Wieniawa i Antek Królikowski stanowili parę od dwóch lat. Atrakcyjna i inteligentna dziewczyna zdawała się idealną opcją do ustatkowania się dla młodzieńca, który wielokrotnie figurował na okładach pism plotkarskich jako Playboy i skandalista. Sami zakochani wielokrotnie powtarzali także, że nie wyobrażają sobie życia bez siebie. Wszystko zmieniło się w ciągu ostatnich tygodni, kiedy do mediów zaczęły trafiać informację, że gwiazda serialu Rodzinka.pl zaczęła spotykać się z zupełnie innym mężczyzną. Chłopak dziewczyny postanowił raz a dobrze skończyć z pomówieniami za pomocą swoich social mediów. To, co zrobił, zaintrygowało fanów.

Julia Wieniawa i Antek Królikowski nie są już razem?

Pomimo tego, że swoją popularność Wieniawa zawdzięcza w dużym stopniu konotacjami swojego chłopaka, to ona miała stanąć za rozpadem związku. Kilka tygodni temu paparazzi nakryli dziewczynę na spotkaniu z aktorem Nikodemem Rozbickim. Mężczyzna i kobieta mieli bardzo dobrze bawić się w swoim towarzystwie, a kamery złapały nawet moment, kiedy ukochana Królikowskiego przekracza próg mieszkania Rozbickiego. Pomimo tej sytuacji niegdysiejsi ulubieńcy pism plotkarskich nie zdecydowali się mówić wprost o swoim rozstaniu. Wszystko zmieniło nagranie, które syn Rafała Królikowskiego umieścił na swoich social mediach. DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Wzruszające pożegnanie?

Nagranie, które przedstawia poszczególne sceny z życia Wieniawy i Królikowskiego opatrzone jest podpisem, wykonanym przez aktora. - Wszystkiego najlepszego Julia Wieniawa. To były dwa wspaniałe lata, dziękuję! – napisał pod nagraniem artysta. Sama Wieniawa postanowiła podziękować swojemu - najprawdopodobniej - eks chłopakowi za wszystko, co dla niej zrobił. Odpowiedziała na film młodej nadziei polskiego aktorstwa. - Dziękuję. To były najpiękniejsze chwile w moim życiu - napisała aktorka. Internauci są bardzo poruszeni wzruszającym nagraniem zmontowanym przez aktora i spekulują, czy jego treść, zwiastuje ostateczny koniec relacji. Czy któraś ze stron zdecyduje się na występ w mediach tak, aby rozwiać raz na zawsze wątpliwości fanów? Czas pokaże.
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 

Wszystkiego najlepszego @juliawieniawa???? to były dwa wspaniałe lata, dziękuję!? link do całości klipu w bio. #juliawieniawa #happybirthday

Post udostępniony przez Antoni Królikowski (@antek.krolikowski)

ZOBACZ TAKŻE
  1. Niespodziewany rozłam braci Golec! Zrobią to osobno po raz pierwszy 
  2. Czy ten dramat kiedyś się skończy? Bandyci ponownie w domu gwiazdy TVN 
  3. Gargantuiczny skandal! TVP atakuje muzeum Auschwitz 
  4. Dorota Szelągowska z partnerem. Fani osłupieli widząc kim on jest
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News