Znajomy Wieniawy i Królikowskiego ujawnia! Oto PRAWDZIWY powód rozstania
Jan Odyniec - 29 Grudnia 2018

Znajomy Wieniawy i Królikowskiego ujawnia! Oto PRAWDZIWY powód rozstania

Julia Wieniawa to aktorka młodego pokolenia, o której jest naprawdę głośno. Mająca 20-lat prezenterka, aktorka oraz wokalistka szturmem podbiła polski show-biznes. Już mówi się o jej spektakularnej fortunie, ale nie tylko. Ostatnimi czasy bardzo popularny wśród fanów jest temat życia uczuciowego artystki.

Julia Wieniawa dotąd tworzyła zgrany, a przynajmniej tak się wydawało, związek z Antkiem Królikowskim. Rysą na wizerunku pary oraz pierwszą przesłanką, że dzieje się źle między aktorami, były wydarzenia spod jednego z warszawskich klubów. Krzyki, przepychanki i agresja były do tego stopnia wyraźne, że interweniować musiała ochrona oraz znajomy pary - Adam Zdrójkowski. Choć później para miała spędzić wspólne wakacje, o czym nie zapomniała chwalić się w mediach społecznościowych, to związek koniec końców miał dobiec końca. Potwierdzeniem tego była absencja Antka Królikowskiego na urodzinach 20-letniej gwiazdy, a następnie wpis w sieci, w którym ten dziękował jej za wspólny czas.

Julia Wieniawa i Antek Królikowski już nie są razem. Przyczyny rozpadu związku

Dotąd głównym powodem, jaki podawano, a który miał doprowadzić do rozpadu związku, był udział osób trzecich. Jako głównego winnego wskazywano Nikodema Rozbickiego. Teraz okazuje się, że plotki o udziale osób trzecich miały być na wyrost. Związek Królikowskiego i Wieniawy rozbić miał się o coś innego, o zgoła prozaiczną rzecz. O wszystkim powiedział znajomy niedawno jeszcze zakochanych. - Julka ostatnio pracowała nawet po 14 godzin na dobę. Antoni podobnie. Ciągle się mijali i zwyczajnie zabrakło im czasu dla siebie. A przecież o każdy związek trzeba dbać. Coraz częściej dochodziło między nimi do drobnych i większych spięć. Trochę szkoda, bo byli fajną parą - mówi znajomy.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
Magda GesslerMagda Gessler powinna być tym oburzona! Największe graficzne porażki gwiazd 2018Czytaj dalej

Wcale nie szokujący koniec historii?

Wygląda więc na to, że powodem, przez który para się rozstała, był po prostu brak czasu. 20-latka oraz jej partner pracowali za długo, mijali się, przez co związek był niezadbany. Nie ma co ukrywać, że to nic nadzwyczajnego, a w życiu tysięcy Polaków miejsce miały podobne rozpady związków. Nie dziwi więc, że coś podobnego spotkało niestety młodą gwiazdę.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Tak mieszka Kurdej-Szatan. Ciepło tego domu was zachwyci
  2. Pola Raksa dziś zachwyca jak dawniej! Ma prawie 80 lat
  3. Kiedy policjanci zobaczyli, kto był kierowcą, wbiło ich w ziemię. Szokujący wypadek na Opolszczyźnie
  4. Ogromna awantura wstrząsnęła widzami Barw Szczęścia. Odbierze wam mowę
  5. Joanna Kulig: siostra gwiazdy również jest aktorką! Są bardzo podobne
Anna PrzybylskaAnna Przybylska przed śmiercią. Wzruszające do łez relacje z ostatnich chwil jej życiaCzytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News